کد خبر : 27356
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 226 بازدید

استاندار لرستان نمایندگان ویژه‌ای به مناطق مختلف استان اعزام کرد

          استاندار لرستان به منظور صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قانون در شمارش آرا، نمایندگان ویژه‌ای را برای حضور در ستادهای انتخابات شهر‌ها و بخش‌های تابعه استان انتخاب و اعزام کرد. به گزارش میرملاس  ، حبیب الله دهمرده در همین ارتباط با انتخاب ۴۴ نفر از مدیران و مسئولان […]

image_gallery
 
 
 
 
 
استاندار لرستان به منظور صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قانون در شمارش آرا، نمایندگان ویژه‌ای را برای حضور در ستادهای انتخابات شهر‌ها و بخش‌های تابعه استان انتخاب و اعزام کرد.

به گزارش میرملاس  ، حبیب الله دهمرده در همین ارتباط با انتخاب ۴۴ نفر از مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان، آن‌ها را به عنوان نمایندگان ویژه خود به شهر‌ها و بخش‌های تابعه استان اعزام کرد.

براساس احکام صادر شده، استاندار لرستان برای شهرستان‌های دوره چگنی، پلدختر، سلسله و دلفان به ترتیب چهار، سه، سه و پنج نماینده ویژه را انتخاب و اعزام کرد.

همچنین دهمرده، هفت نفر را به عنوان نماینده ویژه خود به شهرستان کوهدشت، سه نفر را به شهرستان دورود، سه نفر را به شهرستان ازنا و شش نفر را نیز برای شهرستان الیگودرز اعزام کرد.

درهمین ارتباط سه نماینده ویژه نیز برای شهرستان بروجرد و هفت نماینده نیز در سطح شهرستان خرم آباد از سوی استاندار لرستان حکم دریافت کردند.

دهمرده در جمع این افراد با اشاره به لزوم اجرای دقیق قانون در روند برگزاری انتخابات، گفت: قانون مداری و رعایت اصل بیطرفی مهم‌ترین وظیفه و مسئولیت ما در جریان برگزاری انتخابات است.

وی با تاکید بر اجرای مر قانون در تمامی مراحل انتخابات، افزود: تلاش برای صیانت از رای و نظر مردم با رعایت اصل بیطرفی و امانتداری مهم‌ترین ملاک و محور کار برای اجرای انتخابات است.

استاندار لرستان گفت: اجرای دقیق قانون و توجه به اصل امانتداری در انجام مسئولیت و اجرای مر قانون در روند برگزاری انتخابات با هدف صیانت و پاسداری از آرای مردم، اصلیترین مسئولیت ما در جریان برگزاری انتخابات است.

وی تاکید کرد: دراین زمینه با هرگونه تخلف و بی‌قانونی که منجر به بروز بی‌اعتمادی در میان مردم و یا مخدوش شدن رای و نظر افراد شود، قاطعانه و قانونی برخورد خواهد شد

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :