کد خبر : 27498
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,473 بازدید

تبریک مجمع نمایندگان لرستان به حسن روحانی

به گزارش میرملاس ؛ مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم در پیامی خلق حماسه سیاسی و انتخاب دکترحسن روحانی را بعنوان رییس جمهور اسلامی ایران تبریک گفتند. درمتن این پیام آمده است: مردم عزیز و شریف لرستان، اکنون که با عنایت خداوند باریتعالی و حضور هوشمندانه و مستحکم شما حماسه سیاسی مورد تاکید […]

images

به گزارش میرملاس ؛ مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم در پیامی خلق حماسه سیاسی و انتخاب دکترحسن روحانی را بعنوان رییس جمهور اسلامی ایران تبریک گفتند.

درمتن این پیام آمده است:

مردم عزیز و شریف لرستان، اکنون که با عنایت خداوند باریتعالی و حضور هوشمندانه و مستحکم شما حماسه سیاسی مورد تاکید رهبرمعظم انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رقم خورد، بارقه امید بیشتر در دل دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد و دشمنان شما ملت مایوس تر از همیشه زانوی غم در بغل گرفتند.
به شکرانه این نعمت بزرگ و با سپاس بی کران از خداوند متعال، از جانب نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با تمام وجود و خاضعانه از شما مردم فهیم، سپاسگذار و به آقای دکترحسن روحانی رییس جمهور منتخب ملت تبریک می گوییم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دلفان در گفته :

تا قبل از انتخابات که از قالیباف حمایت میکردن

نداي اصلاحات در گفته :

جي شد؟واقعابراتون متاسفم.اول به خيال خودتان قاليباف ميبرد،حالاكه نبردازترس اينكه نيروهايتان راعوض نكنه بيام داديد.جيك جيك مستونت بود@فكرزمستونت بود؟

بعنوان یک لرستانی متاسفم که هیچکدام از نمایندگان لرستان به دکتر روحانی رای ندادند.کاش بهتر بیاندیشند

جای بسی تاسف است برای نمایندگان استان . همیشه برعکس ملتند . سراسر کشور با جناب روحانی بود ولی نمایندگان چیزی دیگر .خیال میکردند اگر بگویند مثلا فلانی حتما طرفدارا آنها هم گوش به حرفشان میدهند . گذشت این رسم و رسوم جناب نماینده

ناشناس در گفته :

چرا هیچکدام از نمایندگان از رئیس جمهور منتخب قبل از انتخابات حمایت نکردند

چنگیزیان در گفته :

با عرض تبریک به آقای دکتر روحانی…انتظار میرود ایشان از وجود آقای دکتر عباسی فرد که حقیقتا از سرمایه های نظام هستند در کابینه خود استفاده نمایند.

باعرض تبریک به حجه السلام والمسلمین دکترروحانی امید است ازوجودبرادرعزیزجناب آقای حاج ماشاءالله حیدری مقدم درپست های کلید ی استفاده نماید

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :