کد خبر : 27498
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,476 بازدید

تبریک مجمع نمایندگان لرستان به حسن روحانی

به گزارش میرملاس ؛ مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم در پیامی خلق حماسه سیاسی و انتخاب دکترحسن روحانی را بعنوان رییس جمهور اسلامی ایران تبریک گفتند. درمتن این پیام آمده است: مردم عزیز و شریف لرستان، اکنون که با عنایت خداوند باریتعالی و حضور هوشمندانه و مستحکم شما حماسه سیاسی مورد تاکید […]

images

به گزارش میرملاس ؛ مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم در پیامی خلق حماسه سیاسی و انتخاب دکترحسن روحانی را بعنوان رییس جمهور اسلامی ایران تبریک گفتند.

درمتن این پیام آمده است:

مردم عزیز و شریف لرستان، اکنون که با عنایت خداوند باریتعالی و حضور هوشمندانه و مستحکم شما حماسه سیاسی مورد تاکید رهبرمعظم انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رقم خورد، بارقه امید بیشتر در دل دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد و دشمنان شما ملت مایوس تر از همیشه زانوی غم در بغل گرفتند.
به شکرانه این نعمت بزرگ و با سپاس بی کران از خداوند متعال، از جانب نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با تمام وجود و خاضعانه از شما مردم فهیم، سپاسگذار و به آقای دکترحسن روحانی رییس جمهور منتخب ملت تبریک می گوییم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دلفان در گفته :

تا قبل از انتخابات که از قالیباف حمایت میکردن

[پاسخ]

نداي اصلاحات در گفته :

جي شد؟واقعابراتون متاسفم.اول به خيال خودتان قاليباف ميبرد،حالاكه نبردازترس اينكه نيروهايتان راعوض نكنه بيام داديد.جيك جيك مستونت بود@فكرزمستونت بود؟

[پاسخ]

بعنوان یک لرستانی متاسفم که هیچکدام از نمایندگان لرستان به دکتر روحانی رای ندادند.کاش بهتر بیاندیشند

[پاسخ]

جای بسی تاسف است برای نمایندگان استان . همیشه برعکس ملتند . سراسر کشور با جناب روحانی بود ولی نمایندگان چیزی دیگر .خیال میکردند اگر بگویند مثلا فلانی حتما طرفدارا آنها هم گوش به حرفشان میدهند . گذشت این رسم و رسوم جناب نماینده

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

چرا هیچکدام از نمایندگان از رئیس جمهور منتخب قبل از انتخابات حمایت نکردند

[پاسخ]

چنگیزیان در گفته :

با عرض تبریک به آقای دکتر روحانی…انتظار میرود ایشان از وجود آقای دکتر عباسی فرد که حقیقتا از سرمایه های نظام هستند در کابینه خود استفاده نمایند.

[پاسخ]

باعرض تبریک به حجه السلام والمسلمین دکترروحانی امید است ازوجودبرادرعزیزجناب آقای حاج ماشاءالله حیدری مقدم درپست های کلید ی استفاده نماید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :