کد خبر : 27546
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 566 بازدید

جزئیات استعفای معاون سیاسی استاندار لرستان‌

    معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان علت استعفای خود را اعلام کرد. به گزارش میرملاس ؛  حسن شریعت‌نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه عزل نشده‌ام، خودم انصراف داده‌ام، گفت: استاندار لرستان ۲۵ خرداد ساعت ۱۴:۴۵ من و چند تن از مدیران استانداری را خواست تا در جلسه‌ای شرکت کنیم و به ما […]

 

0-5

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان علت استعفای خود را اعلام کرد.

به گزارش میرملاس ؛  حسن شریعت‌نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه عزل نشده‌ام، خودم انصراف داده‌ام، گفت: استاندار لرستان ۲۵ خرداد ساعت ۱۴:۴۵ من و چند تن از مدیران استانداری را خواست تا در جلسه‌ای شرکت کنیم و به ما اعلام کرد که مردم حماسه سیاسی در خور توجه‌ای خلق کرده‌اند که باید از این مردم تقدیر شود.

وی افزود: حبیب‌الله دهمرده اعلام کرد، بهتر است جشنی در استان برگزار شود که من گفتم این امر محاسنی دارد و معایبی ولی در کل مخالفت خود را اعلام کردم.

شریعت‌نژاد گفت: دهمرده بر روی حرف خود پافشاری کرد و من مخالف بودم و گفتم بر پایه جشن در این روز بحران به وجود می‌آورد و من مصلحت وی را می‌خواستم ولی ایشان بدشان آمد و قبول نکرد.

وی افزود: استاندار لرستان با تندی و بی‌احترامی در این جلسه با من برخورد کرد ولی با توجه به سن و جایگاه استاندار جواب وی را ندادم و سکوت کردم.

شریعت‌نژاد تصریح کرد: احساس کردم دیگر نمی‌شود کار کرد و بعد از یک روز استعفای خود را به دفتر استاندار اعلام کرد که چند نفر را دنبال من فرستاد اما جواب ندادم.

معاون سیاسی استاندار لرستان گفت: متاسفانه استاندار لرستان در حالی می‌خواست جشن بگیرد که هنوز آرای کامل کشور اعلام نشده بود و احتمال داشت انتخابات به مرحله دوم کشیده شود.

شریعت‌نژاد یادآور شد: این استعفا دومین استعفای من بوده که یکی از آنها در اسفندماه سال گذشته و دیگری روز گذشته انجام گرفته شده است.

وی در خصوص اینکه چرا نباید این جشن در استان برگزار می‌شد، گفت: من هم مخالف برپایی این جشن نبودم ولی در زمان خودش، زیرا هیچ استانی چنین جشنی را برگزار نکرده بود و من به عنوان دبیر شورای تامین که مسائل امنیتی را می‌دانستم‌ صلاح در آن نبود ‌جشن برگزار شود و اعضای شورا نیز با من مواق بودند.

معاون سا‌بق سیاسی امنیتی استاندار لرستان با اشاره به اینکه حماسه حضور مردم در ایران اسلامی و به خصوص در استان لرستان جای تقدیر و تبریک دارد، گفت: موقعی که هنوز شمارش آرا ادامه دارد چرا باید جشن برگزار کنیم آیا این بدبینی را در بین مردم ایجاد نمی‌کند تا ما بیاییم بگوییم که این جشن به خاطر حماسه شماست خیلی‌ها سوء‌استفاده خودشان را انجام داده بودند. من نمی‌خواهم در حقیقت کسی را ضایع کنم و قهرمان‌بازی کنم.

لازم به ذکر است شریعت‌نژاد معاون ‌سابق سیاسی امنیتی استاندار لرستان صبح روز گذشته از سمت خود استعفا داد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

Vaghean k jaye tasof dare….

[پاسخ]

محمدرضا در گفته :

حتما آقای شریعت نژاد رایش آقای روحانی نبوده واسه این مخالف جشن تو استان بوده

[پاسخ]

نداي اصلاحات در گفته :

آقاي استاندارخواسته بااين كارجايكاه خودش رادردولت روحاني نكه دارد.ميكذاشتو جشن درخورتوجه بركزارنمايد.

[پاسخ]

فکر کردی بعد از جناب عالی دیگه کسی نیست جاتو بگیره!!یا استان لرستان دیگه بدون تو فلج میشه!

[پاسخ]

حسنك راستگو در گفته :

سلام به همه
اين رفيقمون كار سياسي كرده . بذاريد براتون بگم جريان چي بوده .
فردا رئيس جمهور جديد كه بياد اكثر استانداران رو عوض مي كنن . تو اين دولت يه كساني يه جاهايي بهشون ظلم شده كه بايد مورد دلجويي قرار بگيرن . آقاي شريعت با استاندار احمدي نژاد دعواش شده و استعفا داده پس احتمالش زياده كه از طرف آقاي روحاني دعوت بكار بشه بعد از اين . يعني با سياستهاي استاندار احمدي نژاد مخالف بوده پس بدرد دولت جديد ميخوره احتمالاا …!!!!!!!!!!!!!!!!
كيا با نظر من موافقن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

13 پاسخ در تاريخ جمعه ۳۱ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۳:۳۰:

شاید

[پاسخ]

حسنك راستگو در گفته :

البته در ادامه بايد بگم كه پيشنهاد گرفتن جشن در اون موقعيت ميتونسته يه شيطنت و سياسي كاري از طرف آقاي ده مرده بوده باشه كه بفهمونه به آقاي روحاني ارادت داره تا خطر پياده شدن از اتوبوس تهديدش نكنه. بنده خدا آقاي شريعت مخالفتش بدون دليل نبوده و نخواسته جو استان يه جورايي متشنج بشه و قبل از شمارش آرا حرفي حديثي پيش بياد .
آقاي دهمرده يه جورايي چراغ سبز نشون داده و نور بالا زده آقاي شريعت هم به سبك خودش نخ داده به دولت جديد تا بعدها بتونن روش حساب كنن .
اين بود انشا من …
دوس دارم نظرتون رو بدونم …

[پاسخ]

13 پاسخ در تاريخ جمعه ۳۱ خرداد , ۱۳۹۲ ۱۳:۳۱:

بد نبود .شایداین هم هست

[پاسخ]

ایازی در گفته :

به نظر میاد این اقای شریعت خیلی زرنگه میخواد یه جا ی÷ایی واسه خودش در دولت بعد ی باز کنه ولی شتر در خواب بیند . . .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :