کد خبر : 27640
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 709 بازدید

ترور باراک اوباما ناکام ماند

  فارس نوشت: مأموران پلیس «اف‌بی‌‌آی» در اقدامی طرح توطئه ترور رئیس‌جمهور آمریکا با یک سلاح «اشعه‌ ایکس» را خنثی کردند.به گزارش شبکه «ای بی سی نیوز»، پلیس «اف بی آی» توطئه ترور «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا که هدف یک سلاح اشعه ایکس قرار گرفته بود را خنثی کرد. بر اساس این گزارش، «گلندون اسکاتا […]

316503_606

 

فارس نوشت:

مأموران پلیس «اف‌بی‌‌آی» در اقدامی طرح توطئه ترور رئیس‌جمهور آمریکا با یک سلاح «اشعه‌ ایکس» را خنثی کردند.
به گزارش شبکه «ای بی سی نیوز»، پلیس «اف بی آی» توطئه ترور «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا که هدف یک سلاح اشعه ایکس قرار گرفته بود را خنثی کرد.

بر اساس این گزارش، «گلندون اسکاتا کراوفورد»، 49 ساله و «اریک جی فیت»، 54 ساله، چند ماه گذشته را صرف ساخت یک دستگاه پیچیده اشعه ایکس کردند که از خود میزان مرگباری اشعه تولید می‌کند که می‌تواند از راه دور منفجر شود.

اف بی آی اعلام کرد که مظنونان مذکور در صدد بودند تا سلاح‌ خود را در یک کامیون پنهان کنند و کارشناسان پلیس اف بی آی اعلام کردند که این سلاح بسیار مرگبار است.

در حالیکه این توطئه خنثی شده است، کراوفور مدعی شد که اهداف بالقوه آنها یک شخصیت سیاسی و یک سازمان اسلامی بوده است.

منابع آشنا به این تحقیقات، چهره سیاسی را «باراک اوباما» اعلام کردند و برخی گزارش‌ها همچنین حاکی از آن بود که کراوفورد بعد از حادثه بمب‌گذاری در نزدیکی خط پایان ماراتن «بوستون» که به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن صدها نفر دیگر منتهی شد، در یک پیام متنی نوشت: سیاست‌های اوباما به بروز چنین حادثه‌ای منجر شده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :