کد خبر : 27680
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 481 بازدید

اجرای حکم شلاق، مجری مشهور تلویزیون

  شاکی مجری سرشناس در پاسخ به نامه منتشر شده توسط این مجری به اختصار به خبرنگار عصرخبر پاسخ داد: نامه را خواندم و برایم جالب بود و با خودم فکر کردم که اگر سکوت می کرد بهتر نبود؟ یا حداقل عذر خواهی از ملت عزیز که ۷ سال با حرف های این فرد زندگی […]

9b75d1d070273869ca43ac864930bf93

 

شاکی مجری سرشناس در پاسخ به نامه منتشر شده توسط این مجری به اختصار به خبرنگار عصرخبر پاسخ داد: نامه را خواندم و برایم جالب بود و با خودم فکر کردم که اگر سکوت می کرد بهتر نبود؟ یا حداقل عذر خواهی از ملت عزیز که ۷ سال با حرف های این فرد زندگی کرده اند.
آفتاب: وی افزود: «همه ما این ضرب المثل را به خوبی می دانیم: سر بی گناه پای دار میره اما بالای دار نمیره». حتم دارم در طول این شکایت حتی یکبار به خدا متوسل نشدید و برای تبرئه نشان دادن خودتان تنها به بنده های خدا و تهمت زدن به من در مکان های مختلف متوسل شدید . که اگر یک بار توسل خالصانه به خدا داشتید مطمئنا خدا هم در این راه به شما کمک می کرد که حکم قطعی توسط دیوان عالی کشور در مورد شما صادر نشود.

شاکی مجری مشهور با اشاره به کم صادره ادامه داد: آقای مجری من تصمیم داشتم که حکم صادره دیوان عالی کشور را منتشر کنم اما فقط به خاطر خانواده شما و به هم نخوردن زندگی خانوادگی شما از این کار خودداری کردم . ۵ صفحه حکم دیوان عالی کشور که ریز به ریز موارد و مدارک دادگاه را توضیح داده و تنها با دیدن این حکم همه آگاهان از این ماجرا مطمئن از صدق گفتار و مدارک من می شوند .

وی افزود: شما که تمام این موارد را تهمتی بیش نمی دانید، آیا بر روی حرف و تصمیم ۸ قاضی دادگستری علامت ابهام میگذارید؟ ۵ قاضی در دادگاه کیفری استان و ۳ قاضی در دیوان عالی کشور.

با وجود فشارهایی که بر روی انها بود به دلیل شرایط اجتماعی که شما داشتید ، اما در کمال انصاف و عدالت حکم صادر کرده و آن را تایید کردند.

از مدیران ارشد سازمان صدا سیما نام بردید و آنها را به نوعی درگیر خود کردید، اما بالحق که این مدیران همگی منتظر تایید حکم دادگاه ماندند و قضاوتی نکردند و قضاوت را به قانون سپردند و در رابطه با شما تنها قانون تصمیم گرفت نه شخص خاصی، تا روزی که همگی حکم دیوان عالی کشور را دیدند.

این شاکی با نشان دادن حکم صادره از سی عالی ترین نهاد قضایی کشور ادامه داد: بگذارید همه بداند در حکم صادره و تایید شده دیوان عالی کشور، در صفحه ۴ حکم بنا بر رای اقلیت دادگاه نوشته شده است که «معتقد هستم نامبرده بایستی به عنوان تتمیم مجازات علاوه بر شلاق تعزیری از هر گونه فعالیت فرهنگی و حضور در صداسیما محکوم گردد»؛ تورا به خدا اینقدر با اعتماد مردم بازی نکنید.

وی درباره اجرای حکم صادره نیز گفت: حکم ۸۰ ضربه شلاق تایید شده و تا هفته آینده در دادسرای ارشاد و مفاسد اجتماعی اجرا خواهد شد؛ ضمن اینکه شکایت پدر من به عنوان ولی قانونی من از شما همچنان در دادسرای فرهنگ و رسانه در دست بررسی است و هنور این مسئله به طور کامل رسیدگی نشده است.

در خاتمه نیز شاکی مجری مشهور اعلام کرد: من تنها در این راه قدم گذاشتم هیچ حامی و مدافعی نداشتم اما فقط به خدا توکل کردم . حجمه دروغهایی که در رابطه با من گفتید و تهمتهایی که به من زدید ، شکایت هایی که برای تهدید من انجام دادید و طبق ارسال پیامک خود شما که نوشتید «قصدی از شکایت از تو جز یک ترکه تنبیه نداشتم» همه باعث قهر خود از شما شد . اگز یکبار به کار کرده خود اعتراف می کردید شاید الان طناب نجات خدا به کمر شما بسته می شد .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تورج در گفته :

رياكار! اين همه ملت رو إرشاد ميكرد ولى خودش…!!!

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اين آقای …چقدر اداي دينداران را در مي آورد. باور كنيد من همان موقع كه در تلويزيون نمايش دينداري ميداد به دينداري ايشان مشكوك بودم. چون يك ديندار واقعي و راستين بعضي وقتها هرگز نميتواند ساكت و خنثي باشد ولي او بود.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

و من را به ياد مداح مشهور رضا هلالي انداخت كه چقدر در مداحي هايش از آتش دوزخ بر زلف و خانه وكاشانه ي بي حجابان ميگفت و بّدان سان رسوا شد كه در رسانه ها آمد

[پاسخ]

garin1345@yahoo.com در گفته :

بجای پرداختن به موضاعات بی محتوی که بدرد این استان نمی خورد در خصوص معظلات اجتماعی – سیاسی – فرهنگی – و اقتصادی انتقاد کنید به جز جلب توجه شدن عد های خاص به این روزنامه چیزی دیگر ایدیتان نخواهد شد سر دبیر محتر م

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :