کد خبر : 27726
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 301 بازدید

اجرای مسیر چهارخطه خرم‎آباد به کوهدشت ، نورآباد ، بروجرد و پلدختر

    ‌مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: 20 میلیارد تومان از مطالبات و کارکرد پیمانکاران پرداخت شده است.   ملکی در گفت‎وگو با ایسنا  افزود: مسیر چهارخطه خرم‎آباد–پلدختر شامل پلدختر به پیچ ملاوی با طول 10 کیلومتر است که عملیات راه‎سازی از جمله زیرسازی، تعریض جاده‎ها و اجرای دیواره‎های سنگی طولانی در این مسیر […]

 nf00108871-2

 

‌مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: 20 میلیارد تومان از مطالبات و کارکرد پیمانکاران پرداخت شده است.

 

ملکی در گفت‎وگو با ایسنا  افزود: مسیر چهارخطه خرم‎آباد–پلدختر شامل پلدختر به پیچ ملاوی با طول 10 کیلومتر است که عملیات راه‎سازی از جمله زیرسازی، تعریض جاده‎ها و اجرای دیواره‎های سنگی طولانی در این مسیر در حال انجام است و قطعه‎بندی آن نیز با مراحل مناقصه از پیمانکاران آغاز خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه در مجموع مسیر چهارخطه خرم‎آباد–کوهدشت–نورآباد–بروجرد و پلدختر به طول 192 کیلومتراز سال 91 در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: تا کنون ‌50 کیلومتر کل این مسیر در قطعات مختلف به طور صددرصد اجرا شده و علیرغم اختصاص 25 میلیارد تومان معادل صددرصد تخصیص برنامه چهارخطه کردن خرم‎آباد به مراکز شهرستان‎ها به جهت ضرورت تسریع در اجرای چهارخطه‎های استان در حال حاضر رقمی معادل 52 میلیارد تومان مجموع مطالبات و کارکرد پیمانکاران در مسیرهای مذکور در نظر گرفته شده است.

 

وی تصریح کرد: با پیگیری‎های انجام شده قسمتی از مطالبات و کارکرد پیمانکاران با دریافت قیر تهاتری از وزارت راه و شهرسازی به عنوان کارکرد پیمانکاران اجرای آسفالت معادل 20 میلیارد تومان تأمین و دریافت بیشتر اعتبارات نیز با پیگیری‎های انجام شده محقق می‎شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تورج در گفته :

اين جاده كوهدشت خرم آباد يه هشت سال ديگه وقت نياز داره!

[پاسخ]

تورج در گفته :

بيست سال بعد در چنين روزى!

‌مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ٢٠٠ میلیارد تومان از مطالبات و کارکرد پیمانکاران پرداخت شده است. آقاى … در گفت‎وگو با …… افزود: مسیر چهارخطه خرم‎آباد–كوهدشت تا پايان سال ٢٠٣٣ به إتمام خواهد رسيد!!!

[پاسخ]

بهمن در گفته :

چون نخواسته بگه 8 سال دیگه طول می کشه مجبور شده به روش الی اینطور حرف بزنه:
وی با بیان اینکه در مجموع مسیر چهارخطه خرم‎آباد–کوهدشت–نورآباد–بروجرد و پلدختر به طول ۱۹۲ کیلومتراز سال ۹۱ در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: تا کنون ‌۵۰ کیلومتر کل این مسیر در قطعات مختلف به طور صددرصد اجرا شده
خودتون بخونید و بخندید
مسیر رخرم آباد_کوهدشت _نورآباد_بروجرد_و پلدختر
شانس آوردیم سرابله _گیلانغرب _اسد آباد _ همدان هم بهش اضافه نشد

[پاسخ]

بي طرف در گفته :

من نمي دانم بدشانسي وبدبختي ماست يابي غيرتي نمايندگان ومسوولين ما اين چهارخطه به اندازه يك هزارم پروزه هاي كلان شهرها نيست كه دردرطول شش ماه اجراء وبه بهره برداري مي رسند .

[پاسخ]

توفیق اجباری در گفته :

سلام ؛ آقایان محترم مسئول لازم است بدانید گرچه بعید میدانم که بی خبر باشید که طی دولت های نهم و دهم توسعه شبکه حمل ونقل 256 درصد افزایش داشته نسبت به دولت های هفتم و هشتم که طی آن 2هزار و 598 کیلومتر بزرگراه احداث شده بوده ؛ بدانید که چیزی حدود 58000کیلومتر راه طی 8سال اخیر احداث شده؛ اما سوال اینجاست که چقدر سهم کوهدشت که بماند چقدر سهم لرستان شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقای ملکشاهی چه خبر از راه آهن؟ چه خبر از پتروشیمی؟ چه خبر از بیمارستان 160 تخت خوابی ؟ چه خبر از کارخانه خودرو سازی؟ یادتونه در همایش جشن پیروزی گفتید کوهدشت چهارساله دیگه رو با کوهدشت الان مقایسه کنید و بعد خودتون قضاوت کنید؟ فرصتتون رو به اتمام است! صرفا جهت اطلاع!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :