کد خبر : 27765
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,026 بازدید

ثبت‌نام دانش‌آموزان از شنبه تا ۴شنبه

  ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس تا تاریخ ۱۵ تیر از شنبه تا چهارشنبه انجام می‌شود و حضور والدین برای ثبت‌نام در پایه‌های اول ابتدایی، اول متوسطه اول و اول متوسطه دوم لازم است. روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که ثبت نام دانش آموزان در مدارس تا 15 تیر ادامه دارد و […]

61226088817858942110

 

ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس تا تاریخ ۱۵ تیر از شنبه تا چهارشنبه انجام می‌شود و حضور والدین برای ثبت‌نام در پایه‌های اول ابتدایی، اول متوسطه اول و اول متوسطه دوم لازم است.

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که ثبت نام دانش آموزان در مدارس تا 15 تیر ادامه دارد و مدارس موظفند تا این تاریخ از شنبه تا چهارشنبه جهت ثبت نام فعال باشند.

 پس از پانزدهم تیرماه فعالیت مدارس به روزهای زوج یعنی شنبه، دوشنبه، چهارشنبه محدود می‌شود و اولیای دانش‌آموزان تنها روزهای زوج می‌توانند جهت امور آموزشی به مدارس مراجعه کنند، البته ثبت نام مدارس تا 15 تیرماه انجام می‌شود.

برای ثبت نام دانش‌آموزان پایه‌های اول ابتدایی، اول متوسطه اول (اول راهنمایی) و اول متوسطه دوم (اول دبیرستان) حضور والدین لازم است اما ثبت نام دانش آموزان در سایر پایه‌ها توسط مدیر مدرسه و بدون حضور والدین انجام می‌شود.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :