کد خبر : 27834
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 107 بازدید

تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش ملی ” کله باد ” تا 15 تیر

  مهلت ارسال مقالات به همایش ملی کله باد تا 15 تیر تمدید شد. دبیر اجرایی همایش کله باد از ارسال 50 مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد. امین آزادبخت ، افزود: با توجه به تماسهای مکرر پژوهشگران و اساتید با دبیرخانه همایش مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات، این مهلت تا 15 تیرماه […]

kalabad2

 

مهلت ارسال مقالات به همایش ملی کله باد تا 15 تیر تمدید شد.

دبیر اجرایی همایش کله باد از ارسال 50 مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد.

امین آزادبخت ، افزود: با توجه به تماسهای مکرر پژوهشگران و اساتید با دبیرخانه همایش مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات، این مهلت تا 15 تیرماه سالجاری تمدید شد.

وی ادامه داد: پس از پایان مهلت ارسال، مقالات در اختیار هیأت داوران قرار خواهند گرفت و پس از 10 روز، نتایج داوری در پایگاه اطلاعرسانی همایش درج خواهد شد.

مدیر اداره فعالیتهای ادبی دینی و هنری جهاد دانشگاهی واحد لرستان با اشاره به زمان برگزاری این همایش افزود: به حول و قوه الهی این همایش پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون 50 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده ، خاطرنشان کرد: مقالات برگزیده همایش در پایگاه اطلاعرسانی علمی جهاد دانشگاهی SID نمایه خواهد شد.
وی با اشاره به محورهای این همایش اظهار کرد:نقش ادبیات بومی در اتحاد و وحدت جامعه، بررسی علل گریز از زبان قومی در لرستان، نقش ادبیات بومی لرستان در غنای فرهنگی ایران، آسیب شناسی و شناخت چالشهای ادبیات بومی در لرستان، تجلی ولایت اهل بیت(ع) در ادبیات بومی لرستان،ادبیات مقاومت در لرستان،
ادبیات فولکولوریک و نقش آن در فرهنگ لرستان،نقش قصه ها و متلها در شخصیت پذیری و شخصیتسازی مردم لرستان و راههای حفظ و احیاء زبان و ادبیات بومی در لرستان از محورهای این همایش هستند.

آزادبخت در پایان اظهار کرد: علاقهمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی kallahbad.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 06613217477 تماس بگیرند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :