کد خبر : 27867
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 102 بازدید

روند سقوط نرخ ارز همچنان ادامه دارد/ قیمت دلار به 2500 تومان میرسد

    با افت شدید قیمت سکه و کاهش نرخ دلار، کسب و کار صرافی‌ها نسبت به روزهای عادی شلوغ و پر رونق‌تر شده است. به گزارش میرملاس ؛  نوسان قیمت دلار موجب کاهش تقاضا شده به طوری که اغلب دارندگان ارز به عرضه‌کننده تبدیل شدند. با افت شدید قیمت سکه و کاهش نرخ دلار، […]

139112140001963
 
 
با افت شدید قیمت سکه و کاهش نرخ دلار، کسب و کار صرافی‌ها نسبت به روزهای عادی شلوغ و پر رونق‌تر شده است.
به گزارش میرملاس ؛  نوسان قیمت دلار موجب کاهش تقاضا شده به طوری که اغلب دارندگان ارز به عرضه‌کننده تبدیل شدند.

با افت شدید قیمت سکه و کاهش نرخ دلار، کسب و کار صرافی‌ها نسبت به روزهای عادی شلوغ و پر رونق‌تر شده است.

البته اغلب مراجعه کنندگان یا تنها برای قیمت‌گیری وارد صرافی‌ می‌شوند و یا اینکه قصد فروش دارند.

یک صراف در این باره به خبرنگار ما گفت: فعلا سکه نمی‌خریم، چون قیمت‌‌ها مشخص نیست؛ از ابتدای صبح تاکنون با قیمت بالاتر سکه خریداری کردیم که با نرخ‌های فعلی متضرر شده‌ایم.

صراف دیگری هم می‌گفت: اغلب افراد برای فروش به بازار می‌آید و کمتر کسی حاضر به خرید ارز است؛ به طور معمول بخشی از مشتریان برای نیازهای خود اقدام به خرید می‌کنند که امروز درصد کمی از مشتریان را تشکیل می‌دهند.

نگرانی اغلب دارندگان و متقاضیان ارز و سکه از نوسان روزهای آینده، موجب سردرگمی برخی فعالان این بازار شده است به گونه‌ای که در کنار هر صرافی می‌ایستیم، چند نفر به تابلو صرافی نگاه می‌کنند و از اطرافیان درباره آینده بازار می‌پرسند.

یکی از صراف‌ها با اشاره به نوسان شدید قیمت دلار، گفت: امروز قیمت دلار تا 2850 تومان کاهش یافت، اما در حال حاضر به نرخ 3095 تومان ‌معامله می‌شود. امروز قیمت یورو به 4050 تومان رسیده که نشان‌دهنده 300 تومان کاهش قیمت در دو روز اخیر است.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :