کد خبر : 28026
تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 220 بازدید

طالب نعمت‎پور: پس از شکست دادن عابدین‌زاده به بیمارستان رفتم

  فرنگی‎کار وزن 84 کیلوگرم تیم‎ملی می‎گوید به سبب مصدومیت نتوانسته تا آخر در انتخابی تیم‎ملی کشتی بگیرد.   به گزارش میرملاس ؛ طالب نعمت‎پور  با اشاره به مصدوم شدنش در مسابقات انتخابی تیم‎ملی، تصریح کرد: صبح روز مسابقات سه کشتی گرفتم که قیطاسی، نوری و عابدین‎زاده را بردم، در کشتی آخر مصدوم شدم و […]

777-6

 

فرنگی‎کار وزن 84 کیلوگرم تیم‎ملی می‎گوید به سبب مصدومیت نتوانسته تا آخر در انتخابی تیم‎ملی کشتی بگیرد.

 

به گزارش میرملاس ؛ طالب نعمت‎پور  با اشاره به مصدوم شدنش در مسابقات انتخابی تیم‎ملی، تصریح کرد: صبح روز مسابقات سه کشتی گرفتم که قیطاسی، نوری و عابدین‎زاده را بردم، در کشتی آخر مصدوم شدم و با این‎که دکتر گفت ادامه ندهم اما کشتی گرفتم.

 

وی افزود: پس از کشتی با عابدین‎زاده مصدومیتم شدیدتر شد که دکترها نامه دادند نباید کشتی بگیرم و کادرفنی هم گفت دیگر کشتی نگیر و به این ترتیب به بیمارستان رفتم.

 

قهرمان بازی‌های آسیایی گوانگجو در پاسخ به پرسش که بر چه اساسی سوم شده‎ای؟ گفت: من هم نمی‎دانم اما برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان شورای‎فنی تصمیم می‎گیرد.

 

نعمت‎پور در مورد این‎که کشتی فرنگی بدون بنا موفق می‎شود یا نه؟ اظهار کرد: مهم نیست چه کسی سرمربی باشد بلکه مهم موفقیت ایران است. چمن‎گلی هم از مربیان باتجربه است و امیدوارم با او هم کشتی فرنگی ایران موفق شود.

 

کشتی‌گیر 84 کیلوگرم فرنگی در پایان راجع به لیگ برتر کشتی فرنگی، بیان کرد: همین که بعد از چند سال این لیگ دوباره استارت زده شد، جای امیدواری است اما باید فصل‎های آینده برنامه‎ریزی مناسب‎تری صورت گیرد تا مسابقات بهتر برگزار شوند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تورج در گفته :

موفق باشى قهرمان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :