کد خبر : 28073
تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 56 بازدید

ایجاد بیش از 22 هزار فرصت شغلی در لرستان

    مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از تثبیت و ایجاد 22 هزار و 282 فرصت شغلی در این استان خبر داد.   به گزارش میرملاس ، حامد ویس کردمی افزود: این میزان شغل از نیمه دوم سال 89 تاکنون به ثبت رسیده و ایجاد شده است.   وی ادامه داد: برای ایجاد […]

file_19929

 

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از تثبیت و ایجاد 22 هزار و 282 فرصت شغلی در این استان خبر داد.

 

به گزارش میرملاس ، حامد ویس کردمی افزود: این میزان شغل از نیمه دوم سال 89 تاکنون به ثبت رسیده و ایجاد شده است.

 

وی ادامه داد: برای ایجاد این تعداد شغل 760 طرح اشتغالزا با 21 هزار و 252 میلیارد ریال تسهیلات ریالی و 710 میلیون یورو تسهیلات ارزی در استان به اجرا درآمده است.

 

ویس کرمی افزود: به موجب سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری استان، 144 هزار میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد فرصتهای شغلی در این استان سرمایه گذاری خواهد شد.

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان خاطرنشان کرد: سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری استان لرستان به عنوان ملاک و برنامه مشخص و هدفمند فعالیتهای مرتبط با اشتغالزایی به عنوان نخستین استان کشور در شورای عالی اشتغال به تصویب رسیده است.

 

وی گفت: براساس برنامه پیش بینی شده در این سند با انجام این حجم سرمایه گذاری، 103 هزار فرصت شغلی جدید و مولد در استان لرستان ایجاد خواهد شد.

 

ویس کرمی همچنین با اشاره به نقش تعاون در ایجاد فرصتهای شغلی جدید گفت: در سال 91 بیش از 434 میلیارد ریال تسهیلات بانکی نیز به بخشهای تعاونی استان لرستان تزریق شده است.

 

به گفته وی علاوه بر آن، 100 میلیارد ریال تسهیلات نیز از محل صندوق توسعه ملی در راستای توسعه فعالیتهای بخش تعاونی استان سرمایه گذاری شده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علي -م در گفته :

من خودم از كارشناسان بخش تعاون هستم اگر ايشان به جاي 22 هزار فقط آدرس 2000هزار نفر شغل پايدار را اعلام كرد جايزه بگيرد متا سفانه اين هم از آن دسته اشتغال ها ي كذايي است شما را به خدا دست از سر اين مردم بيچاره با دروغ برداريد البته با شروع دولت تدبير و اميد انشالله و مدير توانمند براي دستگاله اشتغال استان به اين نابساماني پايان دهيم

[پاسخ]

ایران پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۵ تیر , ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳:

بعید میدانم تو هم بتوانی درستش کنی خیلی ها آمدندند و رفتند خوشخواب

[پاسخ]

محمدرضا در گفته :

حدود 2 ساله کارت مشاغل خانگی خانم بنده صادر شده ودر سازمان صنعت معدن یا بازرگانی داره خاک میخوره هنوز بانکی پیدا نشده به این عده وام پرداخت کنه اگه میشه به گوش مسعولین برسانید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :