کد خبر : 28079
تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 36 بازدید

تعزیرات حکومتی لرستان حداکثر مجازات را برای گران فروشان اعمال می کند

  مدیر کل تعزیرات حکومتی استان لرستان به مردم اطمینان داد که این اداره کل حداکثر مجازات را برای گران فروشان اعمال می کند. بهرام براری در گفتگو با مهر اظهار داشت: با توجه به سیاستهای سازمات تعزیرات حکومتی در عمده موارد اعمال تخفیف برای تخلفات مربوط به گرانفروشی و دیگر تخلفات واحدهای صنفی مسدود […]

IMG13533758

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان لرستان به مردم اطمینان داد که این اداره کل حداکثر مجازات را برای گران فروشان اعمال می کند.

بهرام براری در گفتگو با مهر اظهار داشت: با توجه به سیاستهای سازمات تعزیرات حکومتی در عمده موارد اعمال تخفیف برای تخلفات مربوط به گرانفروشی و دیگر تخلفات واحدهای صنفی مسدود شده و حداکثر مجازات برای متخلفان اعمال می شود.

وی تصریح کرد: این کار به منظور برخورد قاطع با متخلفان در راستای ایجاد آرامش بر بازار و رفاه مردم صورت می گیرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان لرستان با بیان اینکه این سازمان در زمینه برخورد با تخلفات صنفی به ویژه گرانفروشی به وظیفه قانونی خود عمل کرده، بیان داشت: سعی کرده ایم به عنوان دستگاه وابسته به قوه قضاییه نهایت خدمات رسانی را به مردم داشته باشیم.

براری با اشاره به روند رسیدگی به پرونده های وارده به تعزیرات حکومتی بیان داشت: طی سال گذشته بیش از 25 هزار و 300 پرونده توسط تعزیرات حکومتی استان مورد بررسی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: از این تعداد پرونده حدود 25 هزار و 124 پرونده مختومه شده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان لرستان با بیان اینکه این سازمان نقشی در کاهش و یا افزایش قیمت ها ندارد، بیان داشت: رسالت تعزیرات حکومتی نظارت بر بازار و برخورد با گرانفروشی است.

براری افزود: افزایش و یا کاهش قیمت ها مربوط به سیاست های مالی و پولی کشور و متاثر از بازارهای داخلی و خارجی است و دستگاههای نظارتی در این زمینه نقشی ندارند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :