کد خبر : 2808
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 599 بازدید

انتخاباتی با چند برنده!!

علی خدایگان : انتخاباتی با چند برنده!! بالاخره انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی هم با تمام فراز و فرودها و خوب و بد ها گذشت و گذاشت تا مردم حوزه انتخابیه کوهدشت خیلی چیزها ببینند و بشنوند. در این بین اتفاقات زیادی افتاد، کنش و واکنش های بی شماری گریبان مسیر رقابت ها را گرفت. […]

علی خدایگان :

انتخاباتی با چند برنده!!

بالاخره انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی هم با تمام فراز و فرودها و خوب و بد ها گذشت و گذاشت تا مردم حوزه انتخابیه کوهدشت خیلی چیزها ببینند و بشنوند. در این بین اتفاقات زیادی افتاد، کنش و واکنش های بی شماری گریبان مسیر رقابت ها را گرفت.

سرانجام فرجام این ماراتن نفس گیر باکسب مدال طلای (حاج الهیارملکشاهی) رقم خورد.

این انتخابات یک برنده ی از حیث کسب رأی واقبال عمومی می بایست داشته باشد که داشت تا الهیارملکشاهی برگی جدید وبه قول معبرانش “فصلی نوین” درتاریخ سیاسی این شهررقم بزند، واین البته دستاورد کمی نیست .دستاوردی که با وجود رقیب قدرتمندی چون حاج آقا شاهرخی قبادی که نزدیک به سه دهه درصحنه سیاسی کوهدشت حضور فعال وموثر داشته و درعین حال ،عنوان نمایندگی شهر را نیز داشته وبه تبع آن مدیریت شهرستان خواه ناخواه با وی همراه بوده است، به دست آمده است!، اما این دستاورد به بزرگی یک (اقیانوس)،مسئولیت آوراست وطاقت فرسا ،که امیدواریم جناب ملکشاهی (همانطور که از زبانش شنیده ایم وباورکرده ایم که: به او می آید این توان را داشته باشد!*)بتواند برای جبران این اقبال واعتماد خودجوش، عملکردی درخور ومناسب شان مردم حوزه انتخابیه اش داشته باشد.

این انتخابات اما از جهات دیگرنیز برندگانی داشته است گوناگون ،که هدف از این نوشتار بیشترگریز ی است به این جهات.

۱-کلیه کسانی که احساس تکلیف اجتماعی کرده وتوان وکیل مردم بودن را درخود احساس نموده وبا کاندیداتوری خود این آمادگی را اعلام کردند، لکن به هردلیل صلاحیتشان تایید یا احراز نشد، ازحیث آمادگی انجام مسئولیت اجتماعی ،جزو برندگان این دوره انتخابات هستند که امیدواریم درجایگاه های دیگر خدمتگزار مردم باشند.

۲- دیگر برنده این میدان ، شخصیتی ست سختی کشیده روزگار سیاست ، علی امامی راد. شاید کمی تعجب برانگیز باشد عنوان برنده برای او. اما به روشنی آشکار است شخصیتی چون امامی که چهارسال تمام سنگینی بار رد صلاحیت دوره پیشین را بردوش خود تحمل نمود ،آن هم با سابقه سه دورنمایندگی مردم وخودرا سرباز ولایت دانستن ،نمایندگی دوره های چهارم “ششم وهفتم “را همگان به یاد دارند و براحدی پوشیده نیست!

اینک او با اخذ تایید صلاحیت مجدد ، هویت سیاسی اش بازسازی گردید. وشخصیتش تثبیت گردید وثابت شد که، در عبور از روزهای سخت ، این مردان سختند که می مانند ، نه روزهای سخت!

به هرحال شخصی که تا چند هفته پیش از انتخابات آمدن و نیامدنش تقریبا نامعلوم بود و در هاله ای ازیک ابهام غلیظ ، آن هم با رد صلاحیتی مجدد در دور جدید در مرحله ی شهرستانی. اما این اتفاق شکل دیگری برای افتادن به خود گرفت و امامی در بین هیجان هوادارانش ، پا به عرصه این رقابت ها گذاشت.و هویت دستکاری شده ی این رجل سیاسی ، بازآفرینی شد و کمی تا قسمتی نیز امیدپیروزی وی نزد هواداران خوش بینش تقویت شد. اگرچه این اتفاق نیفتاد و امامی راد در بین رقبای سرسخت “مدال برنز را به گردن آویخت، اما تایید صلاحیتی که شخصیت و اعتبار او را احیا کرده بود ، به همراه مقدار رأی مقبولی که کسب کرد حکم یک برد را برای او داشت.شاید درشرایط کنونی ،این نتیجه برای سناتور، کم موفقیتی نباشد و شاید رضایت خاطر او و هوادارانش فراهم شده باشد .

۳-و اما این انتخابات شلوغ و هیجانی و پر از جنجال ،با وجود ترافیک شب نامه ها وتهمت نامه ها !وعبور بعضی ها از خطوط قرمز اخلافی وعرف سیاسی ،یک پیروز دیگر نیز داشت که کمتر از او یاد می شود. این برنده ی برازنده ، شهردار اسبق کوهدشت ،کامیاب تیموری ست. شخصیتی جوان، محجوب و فروتن که لکه هیچ حاشیه سازی و جنجالی دامانش را نیالود و آتش هیچ تشنجی از کوره ی کارهایش بیرون نجهید.

کامیاب خنده رو و خوش خلق ، با توجه به اینکه شاید خود نیز برای پیروزی این دوره حسابی باز نکرده بود، یا حتی برای کورس جدی دراین رقابت ها پای به میدان نگذاشته بود ، علیرغم تمام فشارها و پیشنهادها وتشویق وی برای کنار رفتن به سود دیگرنامزدها ، تا لحظه ی آخر ماند و با وجود کسب آراء نه جندان مقبول ولی خالص ، هیچگاه مورد نکوهش نگاهی قرار نگرفت و تیر انتقادی به سمتش رها نشده و دربین انبوه اندوه ناک شبنامه ها و شبیه آن ، نامی از او برده نشدونامی به بدی از کسی نبرد. به راستی این نتیجه را می توان در نوع خود یک پیروزی قلمداد کرد و با وجود فضای تا حدی مسموم تبلیغاتی او را مرد اخلاق این کارزار نامید.

۴-برنده دیگر این امر ” نظام جمهوری اسلامی ایران است که با ابتکار حضرت امام خمینی (ره)معمار وبنیانگذار این جمهوری “توانسته است با ارایه طرحی نو تجربه های مختلف حکومتی بشر را پالایش نموده وچکیده آن تجربیات را با جمهوریت و اسلامیت پیوند دهد و ایده مردم سالاری دینی را از قوه به فعلیت برساند.و براین اساس زمینه مشارکت شهروندان را در اداره کشور فراهم کند.

لذا دست اندر کاران ومجریان امر انتخابات اعم از نظارتی واجرایی خصوصا استاندار و فرماندار محترم وهیات محترم نظارت شورای نگهبان استان وشهرستان با مدیریت مناسب این دوره موفق شدند که انتخابات حساس و پرتنش این حوزه را در کمال آرامش و حداعلای امنیت به انجام برسانندُ. پس بیراه نیست اگر آنان را برنده دیگر این انتخابات بدانیم.

درهمین جا باید از نقش پررنگ نیروی انتظامی اعم از راهنمایی ورانندگی ونیروهای امنیتی وحفاظتی و دریک کلمه” پلیس ” در بر قراری نظم وامنیت یاد و به خاطر آن همه تلاش شبانه روزی قدردانی نمود.

البته انتخابات بازندگانی نیز داشت : آنهایی که حدود اخلاقی را زیر پا گذاشته وبا عبور از مرزهای اخلاقی و عدم پذیرش حداقل های عرف رایج سیاسی با تهیه نظر سنجی های کاذب وجعلی ، یا بهتر بگوییم نظر سازی ،و رواج شایعات بی اساس و تنش آفرین و هجمه های سنگین ازطریق برخی وبلاگ نماها” ویا با نوشتن وتوزیع شبنامه ها وتهمت نامه ها ” حرمت حریم مقدس قلم را شکسته وحتی درمحاوره های حضوری با افترا بستن وتهمت زدن و به کاربردن القاب وعناوین زشت و رکیک وهتک حرمت برخی مومنین وشکستن حریم اشخاص ، خاطره بدی از خود به جا گذاشتند که تا مدتها درحافظه سیاسی مردم خواهد ماند و یقینا از آنان به نیکی یاد نخواهد شد .

اما والاترین برندگان

۵- بالاترین ، والاترین واولین برنده که درآخر!!به آن می پردازم مردم حوزه انتخابیه کوهدشت هستند.

نه تنها مردمی که کاندیدای آنها پیروز شده است ، بلکه کل مردمی که همگام با دیگر مردمان ایران هر کدامشان روز جمعه گذشته، هویت عظیم خود را لای شناسنامه شان گذاشته و حماسه ی بزرگ دیگری را خلق نموده و انگشت سبابه شان را مهیای امضای سندی دیگر در تثبیت جمهوریت این نظام برمبنای اسلامیت آن کرده بودند.

مردمی که از هر کدامشان اگر می پرسیدی خیل خیل ، کجا دارند می روند ، پاسخی کاملاً مشابه وهماهنگ ومعنادار را از آنها می شنیدی. مردمی که آمده بودند که بگویند : بوده ایم ، هستیم ، خواهیم بود. مردمی که همگام با ” اقیانوس ” مردم ایران و با” فراتر ازحضور “خود و با”خروش دانایی” ” تولدی دوباره”یافته و “فصلی نوین” آفریدند ، مردمی که به فرمان نایب الامام خامنه ای لبیک گفته وبا حضور حداکثری خود (۹۷درصد) خاطره حضور سال ۵۸ را (۲/۹۸درصد) زنده کردند.مردمی که علی رغم تصور و تبلیغ بعضی دوستان نادان و دشمنان دانا که سعی داشتند بگویند ، نتیجه انتخابات از پیش تعیین شده است ، مردمی که بعضا با قبول محرومیت از برخی امتیازات مادی و علیرغم تحمیل وتحمل بعضی فشارها وتهدیدها وبا پس زدن و ردکردن برخی تطمیع ها، ثابت کردند که به فرموده امام خمینی (ره):همچنان(میزان رای ملت است)

درپایان یادآوری می گردد ” به جاست کلیه کاندیداهای محترم به بیانیه صبح جمعه مورخ۱۲/۱۲/۹۰خود توجه نموده و به یاد داشته باشند که رقابت پایان یافته واکنون هنگام رفاقت است پس همانطور که دربیانیه پیش گفته امضاء نموده اند(کاندیدای منتخب بتواند با همکاری سایرکاندیداها وآحاد مردم اهداف بلند نظام ومطالبات مردم را محقق نمایند). انشاءالله تعالی

امید که امید ما این است که ضمن روشن و گرم نگه داشتن تنور همه انتخابات که همواره صحه بر استحکام نظام مقدس ما می گذارند ، افراد ضمن رقابت سالم این خصیصه را نیز در نظر داشته باشند که در نهایت چه برنده چه بازنده ، نامی نیک از آنها باقی بماند به از سرای زرنگار است ، و زمانی که بعد از سپری شدن زمان تبلیغات وقتی به چهره ی همان مردم زمان تبلیغات نگاه می کنند ، همواره احساس خوشایندی داشته باشند و خوشوقت شوند وخدای ناکرده نحوه رفتارشان با هواداران دیگر رقبا غیر محترمانه نبوده باشد . تا آن مردم نیز همواره گل لبخندشان را به نشانه ی احترام به آنان هدیه کنند .

پی نوشت:*دریکی از جلسات تبلیغاتی در تازه آبادکوهدشت.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس. در گفته :

ای بی وجدان همه برنده هستند پس دکتر ما چی.

[پاسخ]

م پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۲ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۲:۱۶:

دکتر شکست خورد .ان هم چه شکستی .دکتر وقتی حضوراقیانوس رادید .وحضور نماینده وقت قبادی رادید وجود امامی رادید می خواست اکتفا به همان رای دور قبل می نمود وانصراف می داد .حداقل مردم دراینده اورارقیبی برای ….می دانستند .ولی این کار رانکرد .پس بازنده اصلی دکتر بود .واین راهم بداند اقای ملکشاهی .خوش چهره .متین.کاردان به وعدهایش عمل می کند .هم ثابت می کند که نماینده چه کارهای می تواند انجام دهد .وهم هر دوره از دور قبل بیشتر رای می اورد.

[پاسخ]

زنده باد اصلاحات در گفته :

من با باقی مقاله شما کاری ندارم. فقط این یک عبارتت معرکه است.مرقوم فرموده ای: «بالاترین ، والاترین واولین برنده که درآخر!!به آن می پردازم مردم حوزه انتخابیه کوهدشت هستند»

عزیز من! مردم کوهدشت همیشه برنده بوده اند. از زمان محمدرضاعباسی فرد تا همین لحظه!!!!!
وقتی مردمی نماینده شان نمره ی انظباط بیست بگیرد؛ خوب به نمایندگی از آن مردم بیست گرفته است یعنی مردم بیست گرفته اند. این که اظهر من الشمس است نیازی به توضیح ندارد.
از پیروزی های دیگر؛ 200 هزار هکتار زمین دیم در میان دو رود کشکان و سیمره است.
پیروزی دیگر بیکاری 50 درصدی جوانان است.

[پاسخ]

حافظ پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۳ اسفند , ۱۳۹۰ ۰۰:۵۰:

آقای اصلاح طلب! وقتی با باقی مقاله کاری ندارید نمی توانید منصفانه نظر بدهید. ضمنا انضباط درست است.

[پاسخ]

ع/خدايگان پاسخ در تاريخ شنبه ۲۷ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۰:۰۰:

پاسخ به زنده باد اصلاحات:

دوست ارجمند “من نيز باجنابعالي درمورد مشكلات كوهدشت هم عقيده ام ودراين خصوص در تاريخ 12بهمن گذشته در دوقسمت پاياني مقاله اي با عنوان -انتخابات ازنگاهي ديگر- دروبلاگ سيماي كوهدشت” به اين مشكلات پرداخته شده واگرعمري باشد درفرصتهاي ديگر هم به آن خواهم پرداخت . درهرصورت از اظهار نظرتان ممنونم.كامرواباشي.

[پاسخ]

رامبد در گفته :

آقا یا خانم ناشناس
بازنده دکتر نبود بلکه این مردم بودند که باختن دکتر نیازی به نمایندگی نداره ولی می خواست دین خودشو به محل تولدش ادا کنهجهت اطلاعت
!- دکتر ریس دانشگاه واحد های مختلف و شهرهای مختلف بوده
2- مسول حوزه ریاست کل دانشگاه پیام نور بوده
3- سخنران ایران در کشوره های مختلف بوده از جمله امریکا کشور، برزیل، ایتالیا، پاکستان و وووووو
4- دکتر دانشیار البته جنابعالی…………….. دانشیاری یعنی چه

[پاسخ]

نظری پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۳ اسفند , ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲:

آقای بلد : این دکتر شما تا الآن کجا بوده چه گلی به سر شهر ما زده ما که تا چهار سال پیش نمیدونستیم همچین دکتری اصلا وجود خارجی داره یا نه بعدشم دوست عزیز چرا فکر میکنی شما خیلی حالیتونه بقیه همه نفهمن هیچوقت به شعور کسی …… ولش کن بی خیال

[پاسخ]

سلیمی در گفته :

تحلیل بسیار خوبی بود. و قلم شیوایی دارید. متاسفانه متن در چند جا تکرار شده است و باعث پرش افکار مخاطب می شود. آقای آزادبخت عزیز لطفا اصلاح فرمایید.

[پاسخ]

مخاطب در گفته :

از زاویه خوبی به موضوع پرداخته اید و باید تشکر کنم. البته مطلب کمی طولانی شده

[پاسخ]

مخاطب در گفته :

از بازدیدکنندگان هم تمنا می کنم شما را به خدا انقد تو سر و کله هم نزنید! چرا به جای پرداختن به متن، دنبال حاشیه ها هستید؟ این میگه دکتر چی چیه اون میگه شیخ چو چوه من میگم مهندس فی فیه آخه اینا واسه من و شما چکار کردن و چکار می کنن که به خاطرشون همه چیزمون رو لگد مال می کنیم؟! اصلا تا حالا از خودتون پرسیدید که همین آقایانی که ما براشون جنگ و دعوا راه می ندازیم از ما خبری دارن؟ اصلا می دونن ما داریم به خاطر اونا چکار می کنیم؟ اصلا می دونن توی یه سایتی، طرفداراشون دارن با الفاظ و ادبیات متنوع از خجالت همدیگه درمیان؟ وای بر ما… وای بر ما

[پاسخ]

مخاطب در گفته :

برخی جاهای متن تکرار شده لطفا تصحیح کنید هر چه زودتر

[پاسخ]

طرهانی در گفته :

آقای خدایگان خسته نباشید متن خوب و قشنگی بود ولی ای کاش این متن رو در سال 88 نیز بعد از انتخابات ریاست جمهوری هم می نوشتید ممنون

[پاسخ]

حشمت اله آزادبخت در گفته :

باسلام خدمت جناب خدایگان.از چنین پدری چنان فرزندانی را باید…
دست مریزاد از زاویه ی متمایزی به انتخابات نگاه کرده اید..

[پاسخ]

ع/خدايگان پاسخ در تاريخ شنبه ۲۷ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۰:۰۳:

دوست گرامي جناب آقاي حشمت ا…آزادبخت ” باسلام “از ابراز لطفتان نسبت به حقير سپاسگزارم. كامروا باشي.

[پاسخ]

رامبد در گفته :

آقای نظری عزیر
اولا ما به شعور کسی توهین نکردیم و نمی کنیم
دومأ به قول شما دکتر ما تا الان مشغول تحصیل بوده گرفتن دو تا دکترا یکی از ایران یکی از امریکا کار راحتی نیست(البته اگه نگی به ما توهین کردی) در ثانی دکتر تا الان تحصیلاتشو تمام کرده و الان از هر جهت آماده خدمت به سر زمینشه
مگه ادم قرار از بچه گی که متولد می شه به قول شما نیاید که وجود خارجی داشته باشه ادم باید چیزی برای گفتن داشته باشه بعد پیدایش شود.
به امید اینکه همه ما یه روزی منطقی فکر کنیم

[پاسخ]

اگر تمام سایت ها اینطور یک جانبه بخواهد به نفع کسی یا کسانی مطالبی را درج کند و از پذیرش افکاری که موافق میلشان نیست دوری کند باید فاتحه رسانه را خواند
آقای خدایگان قطعا برندگان واقعی کسانی هستند که اولا اولین دغدغه شان مردم باشد و برای مردم کار کنند نه حتی برای به دست آوردن آبرو که آبرو و عزت همه ی انسان ها دست خداست و ثانیا کسانی که از آرا مردم صیانت کنند نه کسانی که با دادن وعده ووعید های که انسان را به هراس می اندازد
یا به قول شاعر سالی که نکوست از بهارش پیداست

[پاسخ]

ع/خدايگان پاسخ در تاريخ شنبه ۲۷ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۰:۱۲:

پاسخ به مهراد:
دوست گرامي من هم باشما موافقم كه بايد همه مسئولين دغدغه خدمت به مردم راداشته باشند .اصولا فلسفه پذيرش مسئوليت دروحله اول بايد خدمت به مردم باشد درغير اين صورت به فرموده مولا اميرالمومنين علي(ع) آن مسوليت و رياست ” به اندازه لنگه كفش كهنه اي ارزش نخواهد داشت.كامروا باشي.

[پاسخ]

متن را اصلاح نمایید

[پاسخ]

معلوم نيست اصلا چي نوشتي. ……………………….

[پاسخ]

مهتاب پاسخ در تاريخ شنبه ۲۷ اسفند , ۱۳۹۰ ۱۳:۵۲:

پاسخ به نگين

اگريكبارباحوصله بخواني معلوم ميشود.

[پاسخ]

واقعا خيلي خوب نوشتي .

[پاسخ]

مصطفی خدایگان در گفته :

با سلام و خسته نباشد خدمت نگارنده گرامی. مطلب بی طرفانه و خیلی مفیدیست و به نظرم از دیدگاهی جدید پرداخت شده است. البته به نظر من فارغ از تمام مسائلی که در زمان تبلیغات در بین کاندیداها اتفاق افتاد، آقای تقی زاده نیز برندگانی داشت و آن مردمی بودند که به وی رای دادند؛ رای هر شخص، عقیده و اندیشه اوست و با افتادن درون صندوق، یک برگ برنده محسوب می شود. افراد زیادی که دکتر تقی زاده را انتخاب کرده اند، در واقع با عقیده شان انتخاب کردند و عقیده هر کس جایگاهی دارد و هر عقیده ای که عملی شود در واقع برنده شدن آن عقیده است. عملی شدن عقیده در انتخابات یعنی نوشتن آن، روی برگه ی انتخاب، پس هر کس این عمل را انجام دهد برنده است. آن مردمی که به دکتر رای داده اند ممکن است معیارهایی را در او دیده باشند که دیگران ندیده اند و این نیز خود مساویِ برد است.
..
..
..
از نثر مقاله تان خیلی لذت بردم بخصوص جایی که گفته اید:
((مردمی که همگام با ” اقیانوسِ ” مردم ایران و با” فراتر ازحضور “خود و با”خروش دانایی” ” تولدی دوباره”یافته و “فصلی نوین” آفریدند.))

و یا:
((نه تنها مردمی که کاندیدای آنها پیروز شده است ، بلکه کل مردمی که همگام با دیگر مردمان ایران هر کدامشان روز جمعه گذشته، هویت عظیم خود را لای شناسنامه شان گذاشته و حماسه ی بزرگ دیگری را خلق نموده و انگشت سبابه شان را مهیای امضای سندی دیگر در تثبیت جمهوریت این نظام برمبنای اسلامیت آن کرده بودند.))
..
..
در کل باید بگویم این شهر نیاز به همکاری همه مسئولین و همدلی تمام مردم از طیف های مختلف دارد تا نه تنها تمدن دوازده هزار ساله اش را دوباره احیا، که به شهری مدرن و زیبا، با مردمی خوش بین، دوست، مهربان و بدون بیکاری و اعتیاد و فقر تبدیل گردد.
..
دست مریزاد

[پاسخ]

کوهدشت در گفته :

ایکاش به جای این همه جواب یا در د دل های تلخ به همدیگر و یا نان قرض دادن،
دعا کنید که باااااااااااااااااااااااااز در این مجلس دست خالی برنگریم و بهت زده به هم نگاه نکنیم…
وبا حسرت به پیشرفت شهرهای
دیگر چه در داخل استان وچه خارج استان، ننگرییم
عزیزان… ما زمانی پیروز محسوب میشویم، که بجای نگاه های تلخ به همدیگر
شاهد رشد و پیشرفت شهرما باشیم
در غیر اینصورت هر کدام از عزیزان کاندید چه دکتر چه غیر دکتر اگردر مجلس باشند،
باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااازنده ام.
دعا کنید که دیگر دچار حجمه های خطی سیاسی نشویم…
همه کاندیدا ها فرزند این شهر هستن، مرز وتفاوت ایجاد نکنیم
چون به اندازه ای کافی وقت از دست داده ایم.

[پاسخ]

سینما پارادیزو پاسخ در تاريخ شنبه ۲۷ اسفند , ۱۳۹۰ ۲۲:۵۶:

کاندید غلطه . صحیحش کاندیدا هستش

[پاسخ]

کوروش در گفته :

به نظر من یک نوشتار است تا یک مقاله. تکرار چندباره و مکررِ حرفهای کلیشه ایِ سالهای قبل بود. همه اش را میشد در یک پاراگراف جا داد. حشمت آزادبخت هم از بزرگ منشیِ خود، و به احترامِ فرزندانش، ایشان را تشویق کرده است و گرنه بعید میدانم حشمت این نوشته را مقاله بپندارد.

[پاسخ]

کی روش پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ فروردین , ۱۳۹۱ ۱۴:۰۳:

قابل توجه آقای کوروش” عزیزجان بهتربود فقط نظرت رادرمورد نوشته می فرمودی وبه نظرآقای حشمت آزادبخت نمی پرداختی ، ضمنا فرهنگ معین معنای وازه مقاله را چنین نگاشته است : 1-گفتن ،سخن گفتن2-گفت وگو، سخن گویی3-سخن،قول4-فصلی ازکتاب یارساله5-نوشته ای که درباره موضوعی نویسند(غالبا نوشته ای که برای درج در روزنامه یا مجله تهیه شود)پس مقاله همان نوشتاراست /انتخابات همان تکراراست!!

[پاسخ]

آدينه وند در گفته :

مطلب جالب وتقريبا جامعي بوداما مقداري بلندبود ورويكردجانبداري از ملكشاهي داشت .كاش كمي هم به مشكلات مردمي كه برنده شمرده شده اند پرداخته ميشد.

[پاسخ]

ع/خدايگان پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۸ اسفند , ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱:

پاسخ به آدينه وند:

همولايتي گرامي” آقاي آدينه وند از اظهارنظرت ممنونم -همه ما درمورد مشكلات كوهدشت به اندازه لازم وشايد هم كافي !!سخن گفته ونوشته ايم “حتي آنهايي كه به نظر من وشما ” در جايگاه پاسخگويي به ديگران هستند”شايد بيش از سايرين در اين باره گفته باشند!!!-ولي به قول مشهور -دوصد گفته چون نيم كردار نيست–من نيز در نوشته اي با عنوان انتخابات ازنگاهي ديگر” به تاريخ 12بهمن ماه گذشته در ويلاگ سيماي كوهدشت ” مختصرا يادآوري كرده ام.اميداست گوشهايي براي شنيدن ودستهايي براي كاركردن پيدا شوند.

[پاسخ]

مهتاب در گفته :

عيد نوروز جشن آفتاب مهتاب رابه همه تبريك ميگويم.

[پاسخ]

برنده واقعی کسانی هستند که در دوره قبادی پست گرفتند
و نمکدان شکستند و دوباره برنده شدند
تا پست هایشان برقرار و یا بالاتر برود.

[پاسخ]

مجيد-ب در گفته :

از يك زاويه جالب وغير كليشه اي بود. و اميدواريم كه آقاي ملكشاهي همانطوركه اينجا نوشته ايد وخودش ادعا كرده توان حل مشكلات اين منطقه را داشته باشد.

[پاسخ]

يك دوست در گفته :

جناب حاجي آقا خدايگان مطلب خوب ومنصفانه اي بود با تعابير قشنگ و به جا اما يك خورده طولاني است و سايت ميرملاس چند جا پرش متن داشته وقسمتهايي از آن تكرار ي شده است لطفا اصلاح كنيد تكرار ها وپرش هارا.

[پاسخ]

خواننده سایت پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲ فروردین , ۱۳۹۱ ۱۴:۰۹:

از مسئولین سایت میرملاس به خاطراصلاح تکرار سهوی پرش متن تشکر میکنم.

[پاسخ]

نوروزتان پیروز /هرروزتان نوروز

[پاسخ]

دست مریزاد هنوز تاریخ دریافت ورسیدگی به شکایات تمام نشده بود انتخابات کوهدشت تایید شد خوب است که کاندیدای پیروزاز این فرصت دراینده برای رفع بیکاری ومشکلات شهرهم عجول باشد در……

[پاسخ]

بهزاد سوری لکی در گفته :

خدایا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست/وعاقبت به خیری مقصد همه نیاز هاست/بین این مبدا تا ان مقصد/ والاترین نیازها دلخوشیست/ به بزرگیت سوگند/ آنرا به تمامی دوستانم عطا فرما.سال نو مبارک باد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :