کد خبر : 28087
تاریخ انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 577 بازدید

قرص برنج جان جوان دیگری را درکوهدشت گرفت / مسئولان دست روی دست بی خیالی نگذارند

    قرص کشنده ی برنج باز هم خانواده ای را درکوهدشت به عزا نشاند. هومیان نیوز: قرص کشنده ی برنج  مدتی ست برای جلوگیری از ” شاش زدگی ” درانبارهای برنج به بازار آمده است اما متاسفانه چندماه است جان جوان های بسیاری را گرفته است . قرص برنج با سم مهلکش چیزی شبیه […]

 8767

 

قرص کشنده ی برنج باز هم خانواده ای را درکوهدشت به عزا نشاند.

هومیان نیوز: قرص کشنده ی برنج  مدتی ست برای جلوگیری از ” شاش زدگی ” درانبارهای برنج به بازار آمده است اما متاسفانه چندماه است جان جوان های بسیاری را گرفته است . قرص برنج با سم مهلکش چیزی شبیه به قرص سیانور است که  کمتر از چندساعت جان انسانی را می گیرد . بنابراین گزارش متاسفانه برخی فروشگاه ها به ویژه عطاری های کوهدشت بدون نظارت ادارات مربوطه این قرص کشنده را به نوجوان  ها و جوانان ها می فروشند . این فروش آزادانه ی قرص برنج درفروشگاه های کوهدشت در حالی دور از چشم متولیان و مسئولان این شهرستان اتفاق می افتد که در طول دوماه اخیر چهار جوان را به کام مرگ فرستاده است اما هنوز هیچ تدبیری دراین مورد اندیشیده نشده است. وقتی این سم کوچک قاتل جای خودسوزی های سال های دور کوهدشت را گرفته است چرا آزادانه و بدون مجوز دراختیار مشتری ها قرار می گیرد .

پیشنهاد می شود این قرص مهلک که برای استفاده در انبارهای برنج ساخته شده است تنها و تنها از طریق نامه ی اداره ی جهاد کشاورزی به فروش برسد تا بیش از این شاهد پرپر شدن جوان های این شهر نباشیم .

انتظار می رود مسئولان کوهدشت دراین مورد هرچه سریع تر اقدام کنند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

برنج در گفته :

حتما از طریق جهاد کشاورزی وزیر نطر مدیریت شهرستان توزیع شود.

[پاسخ]

لیلا خوش ناموند در گفته :

متاسفانه چند وقت پیش هم یکی از آشناهای ما هم از این قرص به قول شما مهلک استفاده کرد و جون خودشو از دست داد…عین چند سال پیش که خودسوزی مد شده بود الانم قرص برنج مد شده….امیدوارم هرچه سریعتر مسولین فکری بکنن….

[پاسخ]

خلیل در گفته :

سلام،

غم انگیز است.

[پاسخ]

محمد در گفته :

راست میگن طعم خوبی دارد

[پاسخ]

همشهری در گفته :

به نظر من اصلا باید این قرصو ممنوع کنن نزارن بفروشن

[پاسخ]

محمدصادق نادري در گفته :

با سلام اين كار هم بازم از صدقه سر مسئولين شهرستان و بخصوص نماينده شهرمونه كه قول دادن بيكاري رو از بين ميبرن-تمام اين خودكشي ها از نداشتن كار و فقر ميباشد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :