کد خبر : 2814
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 275 بازدید

ابراهیم آقا محمدی : منافع مردم باید محور وحدت نمایندگان باشد

  منافع مردم باید محور وحدت نمایندگان باشد  اشاره: بی شک در جهان امروز اگر نتوانی با نگاهی انسانی و مدیریتی کارآمد در صحنه رقابت‌ها حاضر شوی، به قطع و یقین نمی‌توان برای امور جامعه انسان‌های پیرموان مثمر ثمر بود جهان امروز جهان رقابت است، اما رقابتی زیباست که سرلوحه آن اخلاق باشد. در این […]

 

منافع مردم باید محور وحدت نمایندگان باشد

 اشاره:

بی شک در جهان امروز اگر نتوانی با نگاهی انسانی و مدیریتی کارآمد در صحنه رقابت‌ها حاضر شوی، به قطع و یقین نمی‌توان برای امور جامعه انسان‌های پیرموان مثمر ثمر بود جهان امروز جهان رقابت است، اما رقابتی زیباست که سرلوحه آن اخلاق باشد. در این گفت‌و‌گو ماسعی کردیم به دنبال تخریب افراد نباشیم. هدف تنها روشنگری است که جز لاینفک پایه چهارم دموکراسی یعنی مطبوعات می‌باشد از این‌رو است  که روشنگری می‌تواند جاده را برای رفتن به سوی  جامعه ایدآل هموار سازد و مهم‌ترین ابزار روشنگری قلم و نگاه درست است. به همین خاطر با ابراهیم آقامحمدی روزنامه‌نگار و فعال سیاسی که فردی متعهد، درد‌ آشنا، صاحب قلم و اخلاق‌مدار است به گفت‌وگو نشسته‌ایم.  

* جناب آقامحمدی یک نماینده خوب باید قانون‌شناس خوبی باشد تا بتواند خلاءهای قانونی در رابطه با وضع زندگی مردم شهرش را در مجلس به بحث و گفتگو بگذارد به نظر شما مردم لرستان بیشتر از چه مواردی از ضعف و خلاءهای قانون رنج می‌برند، آیا این موارد را شناسایی کرده‌اید؟

باید عرض کنم که بنده احساس خلاء قانونی در رابطه با وضع زندگی مردم در شهرمان ندارم. البته شاید منظور سؤال شما به

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه برای این مطلب امکان پذیر نمیباشد .