کد خبر : 2814
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 277 بازدید

ابراهیم آقا محمدی : منافع مردم بايد محور وحدت نمايندگان باشد

  منافع مردم بايد محور وحدت نمايندگان باشد  اشاره: بي شك در جهان امروز اگر نتواني با نگاهي انساني و مديريتي كارآمد در صحنه رقابت‌ها حاضر شوي، به قطع و يقين نمي‌توان براي امور جامعه انسان‌هاي پيرموان مثمر ثمر بود جهان امروز جهان رقابت است، اما رقابتي زيباست كه سرلوحه آن اخلاق باشد. در اين […]

 

منافع مردم بايد محور وحدت نمايندگان باشد

 اشاره:

بي شك در جهان امروز اگر نتواني با نگاهي انساني و مديريتي كارآمد در صحنه رقابت‌ها حاضر شوي، به قطع و يقين نمي‌توان براي امور جامعه انسان‌هاي پيرموان مثمر ثمر بود جهان امروز جهان رقابت است، اما رقابتي زيباست كه سرلوحه آن اخلاق باشد. در اين گفت‌و‌گو ماسعي كرديم به دنبال تخريب افراد نباشيم. هدف تنها روشنگري است كه جز لاينفك پايه چهارم دموكراسي يعني مطبوعات مي‌باشد از اين‌رو است  كه روشنگري مي‌تواند جاده را براي رفتن به سوي  جامعه ايدآل هموار سازد و مهم‌ترين ابزار روشنگري قلم و نگاه درست است. به همين خاطر با ابراهيم آقامحمدي روزنامه‌نگار و فعال سياسي كه فردي متعهد، درد‌ آشنا، صاحب قلم و اخلاق‌مدار است به گفت‌وگو نشسته‌ايم.  

* جناب آقامحمدی یک نماینده خوب باید قانون‌شناس خوبی باشد تا بتواند خلاءهای قانونی در رابطه با وضع زندگی مردم شهرش را در مجلس به بحث و گفتگو بگذارد به نظر شما مردم لرستان بیشتر از چه مواردی از ضعف و خلاءهای قانون رنج می‌برند، آیا این موارد را شناسایی کرده‌اید؟

باید عرض کنم که بنده احساس خلاء قانونی در رابطه با وضع زندگی مردم در شهرمان ندارم. البته شاید منظور سؤال شما به

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه برای این مطلب امکان پذیر نمیباشد .