کد خبر : 28160
تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 92 بازدید

3 تن شكر قاچاق در لرستان كشف شد

      رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از كشف بيش از سه تن شكر قاچاق در استان خبر داد و گفت: اين ميزان شكر به دليل امتناع از عرضه در استان كشف شده است. به گزارش میرملاس ؛ بيرانوند افزود: با انجام بازرسي ها از واحدهاي توليدي و عرضه كننده قند و […]

Sejumlah pekerja melakukan bongkar muat gula rafinasi di salah satu gudang didaerah Pasirkaliki, Bandung, Jawa Barat, Rabu (25/11). Pemerintah Indonesia kembali mengimpor gula rafinasi (raw sugar) sebanyak 180 ribu ton. Ke
 
 
 
رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از كشف بيش از سه تن شكر قاچاق در استان خبر داد و گفت: اين ميزان شكر به دليل امتناع از عرضه در استان كشف شده است.
به گزارش میرملاس ؛ بيرانوند افزود: با انجام بازرسي ها از واحدهاي توليدي و عرضه كننده قند و شكر در استان اين واحد توليدي به دليل تخلف در عرضه به عنوان متخلف شناخته شده و به تعزيرات حكومتي استان معرفي شده است.
وي با اشاره به اينكه ارزش تخلفاتي اين واحد توليدي ۴۷ ميليارد و ۸۹ ميليون ريال است، اظهار داشت: اين سازمان براي جلوگيري از بروز تخلفات واحدهاي توليدي و صنفي از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد و با تمامي متخلفان به صورت ويژه برخورد خواهد كرد.
وي تصريح كرد: مردم نيز مي توانند براي جلوگيري از بروز هرگونه تخلف صنفي مراتب تخلفات از جمله كم فروشي، گرانفروشي، عرضه خارج از شبكه، اختفا، امتناع از عرضه كالا و ارايه ندادن فاكتور را به شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبري اين سازمان اطلاع دهند.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :