کد خبر : 28174
تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 264 بازدید

7 پرونده تخلف انتخاباتی در لرستان در حال بررسی است

  رئیس کل دادگستری لرستان گفت: در مورد تخلفات انتخاباتی تنها هفت پرونده تشکیل شده که این پرونده‎ها در حال بررسی هستند. به گزارش  میرملاس از خرم‎آباد، جعفر بدری  در جمع خبرنگاران استان لرستان گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراهای شهر و روستا ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در لرستان تشکیل شد. وی افزود: […]

n00527726-b

 

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: در مورد تخلفات انتخاباتی تنها هفت پرونده تشکیل شده که این پرونده‎ها در حال بررسی هستند.

به گزارش  میرملاس از خرم‎آباد، جعفر بدری  در جمع خبرنگاران استان لرستان گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراهای شهر و روستا ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در لرستان تشکیل شد.

وی افزود: بیشترین تخلف در انتخابات اخیر مربوط به شیوه‎های تبلیغاتی بوده و پرونده تخلفی در برخی شهرستان‎های استان تشکیل شده است.

رئیس کل دادگستری لرستان یادآور شد: در خصوص تخلفات انتخاباتی هفت پرونده تشکیل و در حال بررسی است.

وی در ادامه به تعداد پرونده‎های ورودی به دادگستری اشاره کرد و گفت: از مجموع 100 هزار پرونده ورودی هرساله به دادگستری لرستان، فقط 20 مورد اعتراض به احکام وارد شده است.

بدری اظهار داشت: 80 درصد از مراجعان تسلیم حکم دادگاه هستند و این نشان دهنده اعتماد مردم به رسیدگی‎های دستگاه قضا در استان است.

وی با بیان این‌که بیش از 93 درصد آرا در مرحله بدوی به درستی صادر می‎شوند، گفت: با بررسی‎های انجام شده در ماه گذشته از مجموع 20 درصد اعتراض به آرای صادره وارد شده و کمتر از 10 درصد منجر به نقض حکم شده است و مابقی با اصلاح یا رأی بدوی تأیید می‎شوند.

بدری اظهار داشت: اولویت دستگاه قضا درست رسیدگی کردن به پرونده‎های مراجعان است.

رئیس‎کل دادگستری لرستان با اشاره به این‌که سال گذشته دو هزار و 134 فقره پرونده در دادگستری استان مورد رسیدگی قرار گرفتند، گفت: از این تعداد، هشت هزار و 51 فقره پرونده اجرای حکم شده است.

بدری با مثبت دانستن عملکرد دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه آن در استان افزود: این خود نشان از حجم سنگین کار در دستگاه قضایی است که باید سرعت و دقت در رسیدگی‎های قضایی را به آن اضافه کرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شورای شهر در گفته :

شورای شهر کوهدشت تایید شد؟
اطلاع رسانی کنید.

[پاسخ]

قبادي در گفته :

لطفا اعتمادسازي كنيد و به تخلفات بخشدار طرهان كه توسط اعضاي شوراي تامين ونماينده استاندار صورتجلسه گرديده است رسيدگي كنيد اميدورارم دستگاه قضايي تحت تاثير مرد سياست شهرستان نباشد

[پاسخ]

طوران در گفته :

لطفا” تخلفات اعضای شورای شهر نوراباد که اکثرا”تقلب کرده اند ورای اورده اند را رسیدگی کنید اگه اری رسیدگی وشمارش شود چندین نوع تقلبی مشاهده میشود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :