کد خبر : 28507
تاریخ انتشار : ۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,001 بازدید

وزیری از لرستان / پیشنهادی مناسب برای کابینه ی دکتر روحانی

  اختصاصی میرملاس نیوز :  بهداشت و درمان یکی‌ از حوزه‌های تاثیر گذار ٔبر توسعه و تاثیر پذیر از پیشرفت و ترقی هر کشور است. بدون شک رشد شخص‌های بهداشتی ، درمانی و بهبود سلامت جامعه موید حرکت روی به جلو و سازماندهی و مدیریت صحیح و بکارگیری سیاست‌های درست و منطقی برنامه ریزن کلان […]

toolabi-home-slider-3

 

اختصاصی میرملاس نیوز :  بهداشت و درمان یکی‌ از حوزه‌های تاثیر گذار ٔبر توسعه و تاثیر پذیر از پیشرفت و ترقی هر کشور است. بدون شک رشد شخص‌های بهداشتی ، درمانی و بهبود سلامت جامعه موید حرکت روی به جلو و سازماندهی و مدیریت صحیح و بکارگیری سیاست‌های درست و منطقی برنامه ریزن کلان نگر هر مملکت می‌‌باشد.
سیستم بهداشت و درمان ایران برخلاف اکثر کشورهای دنیا از نعمت مشارکت و همراهی بخش آموزش پزشکی‌ و خیل عظیم متخصصین و تحصیل کردگان دنشگاههای علوم پزشکی‌ برخوردار است که می‌‌تواند در صورت استفاده از این ظرفیت بزرگ انسانی‌ و توان بالای متخصصین کشور در برنامه ریزی و اجرای درست و منطقی فرایندهای درگیر در حوزه سلامت، پیشرفت های خارق العاده ای نصیب کشور نمأید.
متاسفانه در چند سال اخیر بهداشت و درمان نیز همانند سایر بخش‌های اجرایی کشور متاثر از سیاست زدگی ، دارای ثبات مدیریتی نبوده و کم‌تر از مدیران باتجربه و پتانسیل بالای بخش دانشگاهی در تصمیم گیری و اجرا استفاده شده است .امری که در صورت وقوع می‌‌توانست آینده‌ای بهتر و روشن تر برای ارائه درست خدمات بهداشتی و درمانی به مردم عزیز ما ترسیم نمأید.
اگر چه مشکلات اجرایی زیادی از جمله محدودیت منابع سرعت گیر خدمت رسانی به موقع و درست در عرصه سلامت می‌ با شند ولی با تدبیر و برنامه ریزی درست و بکارگیری همین منابع انسانی‌ و مالی موجود واستفاده ازپتانسیل بالای تغییر و تحول خواهی در بدنه سیستم بهداشت و درمان کشور نیز می‌‌توان خیلی‌ از مشکلات موجود را برطرف و مسیر خدمت رسانی را هموار کرد، به شرط اینکه عزم و اراده جدی برای این خواست ملی‌ وجود داشته باشد همانگونه که اراده آرام ملت در انتخابات اخیر با روش مسالمت آمیز و دموکراتیک خواهان تغییر و تحول در مدیریت کلان کشور گردید.
بی‌ تردید یکی‌ از خیل عظیم دانشگاهیان با لیاقت و مدیران شایسته و باتجربه بهداشت و درمان کشور جناب آقای دکتر کرم الله طولابی دانشیار با افتخار بیمارستان امام خمینی در دانشگاه علوم پزشکی‌ تهران می‌‌باشد که از جهات مختلف لیاقت و شایستگی سکانداری عرصه بهداشت و درمان کشور را دارا می‌‌باشد،شخصیت علمی‌ و جراح با تجربه معروف در داخل و مجامع علمی‌ خارج کشور، تجربه موفق و پرافتخار مدیریت در زمان ریاست دانشگاه علوم پزشکی‌ لرستان در دولت اصلاحات،معتقد به مدیریت مشارکتی و استفاده از عقل و خرد جمعی‌ در بهبود فرایندها،جوان و پر انرژی و آشنا با سیستم بهداشت و درمان،مؤمن و معتقد به آرمانها و اصول انقلاب اسلامی ، آزموده عرصه‌های رشادت و ایثارگری دوشادوش همرزمن شهیدش در جبهه‌‌های نبرد،تعلق به خانواده مؤمن و مذهبی، سعه صدر فراوان و انتقادپزیری بی‌ نصاب، معتقد به پرهیز از افراط و تفریط در سیاست گذاری و در نهایت با وقار و متین در برخورد با بیماران و دردمندان که صاحبان اصلی‌ فرایند در حوزه سلامت کشور می‌‌باشند.
امیدوارم تا فرصت باقی‌ است آنها که دستشان به جایی میرسد همت کنند تا این اندیشمند لرستانی به نحو مناسب به عنوان گزینه پیشنهادی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی‌ در دولت آینده به رئیس جمهوره منتخب معرفی‌ گردد شاید که برای نخستین بار یکی‌ از دولتمردان پس از انقلاب از خطه قهرمان پرور لرستان باشد.
به امید آن روز

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهمن جعفری در گفته :

باسلام بر دکتر بزرگوار جناب آقای طولابی :شمارا به حق باید افتخار لرستان دانست امید آن دارم که شاهد حضور شما به عنوان وزیر بهداشت ودرمان در دولت تدبیر و امید باشیم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ تیر , ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹:

احسنت دکتری که مادیات برایش در این روزگار غریب هیچ ارزشی ندارد
بارها از لطف این عزیز شنیده بودیم اما وقتی که دیدیم بیشتر دوست دارش شدیم

[پاسخ]

حسين پور پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ تیر , ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱:

انشاا… به عنوان وزيرانتخاب شوندوكارآمدبراي لرستان.

[پاسخ]

کمیر در گفته :

-انشاا… ایشان قدمش خیر باشه برای مردم محروم لرستان باشند

[پاسخ]

تورج در گفته :

با سلام خدمت شما
بايد عرض كنم كه جناب آقاى دكتر طولابى لياقت و شايستگى خود رو در زمان تصدى رياست دانشگاه علوم پزشكى لرستان به خوبى نشان و اين دانشگاه نه در گذشته و نه پس از ايشان چنان كه بايد مديريت نشد. هرچند مديريت يك دانشگاه نسبت به وزارتخانه به مراتب سبك تر است ولى شك ندارم با تعهد ، تخصص و مديريتي كه دارند، چنانچه به اين سمت برسند ارتقاء در سطح بالايى از اين وزارتخانه خواهيم ديد. اميدوارم با اين دست نوشته ى شما تلنگرى به مسؤولين و بزرگان سياسى اين استان ، مقيم تهران زده باشيد.

[پاسخ]

من میگم دکترطولابی جراح خوبی است وجزوافتخارات لرستان می باشد اما معلوم نیست که حتما وزیرخوبی هم باشند.درهرصورت برای ایشان درهرسمتی آرزوی توفیق می نماییم.

[پاسخ]

دکترابراهیمی در گفته :

دکترطولابی یکی از مدیران متخصص و لایق این کشور هستند

[پاسخ]

بی طرف در گفته :

با سلام. اینجانب آشنایی کامل و شناخت عمیقی از ایشان دارم وی جزء نخبه گان علمی نه تنها کشور بلکه جهان می باشند و مایه فخر و مباهات برای ما ایرانیان میبا شد وی از بنیان گذاران جراحی لاپاراسکوپی در ایران مباشد وخودشان دبیر کنگره های مختلف برگزارشده لاپاراسکوپی در ایران هست و اولین پزشک ایرانی است که دوره تخصص را در سه سال به پایان رسانید و برای اولین بار در ایران در سن 27 سالگی دوره تخصص را با موفقیت به سپری کرد و ایشان ملقب به تیغ تیز پنجه طلایی مباشد ودر زمان ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان با باستفاده از تیم مدیرتی قوی ومعاونینی کارآمد منشا خدمات فروانی برای این استان شدند و ایشان لیاقت وزارت را با روحیای که از از وی سراغ دارم دارند.

[پاسخ]

وزارت در گفته :

خوشبختانه‏ ‏این‏ ‏دوره‏ ‏به‏ ‏احتمتال‏ ‏زیاد‏ ‏یکی‏ ‏از‏ ‏وزارتخانه‏ ‏ها‏ ‏به‏ ‏لرستان‏ ‏داریم‏ ؛شاید‏ ‏عباسی‏ ‏فرد‏ ‏هم‏ ‏وزیر‏ ‏شد

[پاسخ]

تدبیر وامید پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ تیر , ۱۳۹۲ ۱۴:۴۰:

با سلام
شک نداشته باشید دکتر عباسی فرد جز وزرای دولت تدبیر و امید است انشاا…

مگه میشه در دولتی که آیت الله هاشمی همه کارشه دکتر عباسی فرد پست نگیره که واقعا هرپستی بگیره بازم کمشه.به امید آن روز

[پاسخ]

میرزایی در گفته :

به امید انتصاب

[پاسخ]

محمدصادق نادري در گفته :

با سلام خدمت دكتر طولابي و خانواده ميرملاس-انشاالله كه جناب اقاي دكتر طولابي به سمت وزارت برسند كه ايشان لايق اين پست هستند و به اميد اينكه كوهدشتيهاي بيشتري در مقام هاي كشوري و لشگري صاحب پست هاي بالاي نظام شوند

[پاسخ]

سپهر در گفته :

جناب آقای دکتر طولابی فردی مذهبی و بسیجی معتقد به نظام جمهوری اسلامی و پیرو ولایت مطلقه فقیه اهل مطالعه و صاحب نظر در زمینه های مدیریت و جامعه شناسی و الهیات ومفسر قرآن نیز می باشند. وی اهل مشورت و با صاحبان تفکر واندیشه و معتقد به خرد جمعی هستد و خود در حوزه کاریشان دانشمندی فرزانه هستند ودارای مدرک بورد تخصصی جراحی عمومی و فلوشیب(فوق تخصص) لاپاراسکوپی از دانشگاه HULL از دانشگاه انگلستان هستد. و با تجارب گرانمایه ای که از مان ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان دارند ان شاء الله مایه خیر و برکت و رفاه هموطنان عزیزمان در ایران سرافراز و استان شهید پرور لرستان خواهند شد. با امید انتصاب ایشان.

[پاسخ]

سماقي در گفته :

دكتر طولابي مصداق واقعي تعهد تخصص مردم داري پاكدامني است بهترين گزينه وزارت بهداشت دكتر طولابي است اگه انتخاب شود دكتر روحاني بهترين وزير را معرفي كرده و حتما بالاترين راي را هم خواهد اورد

[پاسخ]

گراوند(تهران) در گفته :

سلام بر دکتر عباسی فرد و درود بر دکتر طولابی انصافا هر دو نفر برای کابینه تدبیر و امیر گزینه های مناسبی هستند به امید موفقیت هر دو بزرگوار.

[پاسخ]

میثم ابراهیمی در گفته :

باسلام وسپاس انبوه ازبیان این پیشنهادمسولانه دکترطولابی فرصتی بی بدیل وشخصیتی بکربرای سروسامان دادن به وضعیت آرامش زدای کنونی بهداشت ودرمان وطنمان است اگراصل شایسته سالاری وعده شده بخآهدرونمایی شودراهی نیست مگرورودوزیرانی ازاین دست.پس “به آفتاب فردا بیاندیشم که برای ماطلوع میکند”خنده هایتان پرازلبخند……

[پاسخ]

محمد در گفته :

مزده به همه: دیداری جدیدا برای پیشنهاد آقایطولابی صورت گرفته

[پاسخ]

مسعود یاراحمدی در گفته :

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز. واقعا اگر این پیشنهاد وزارت دکتر طولابی عملی بشود آنوقت نجابت و بزرگی و درایت و لیاقت لرستانیها بر تمام مردم ایران مشخص میشود.ایشان واقعا انسان لایق و بزرگواری هستند امیدواریم این پیشنهاد جدی گرفته شود. همچنین برای جناب آقای دکتر عباسی فرد آرزوی توفیق در دولت تدبیر و امید را داریم.

[پاسخ]

سلام در گفته :

انشاءالله تو این دوره از شهرستان کوهدشت وزیر داریم، یا دکتر عباسی فرد و یا دکتر طولابی و یا هر دو تا، واقعا هر دو تا هم با سوادن و هم کاردان و با تجربه و باسابقه.

[پاسخ]

رضارضایی در گفته :

باسلام کوهدشت مردان بزرگی داردامیدوارم برادران بزرگواری همچون اسماعیل دوستی دکترطولابی وعباسی فردهرسه ازاعضاهیئت دولت باشندانشاالله.

[پاسخ]

حسین در گفته :

از محالاته

[پاسخ]

نادرعلی نژادیان در گفته :

باسلام
اقای دکتر طولابی انصافا لیاقتش از پست وزارت خیلی بالاتره انشااله که حقیقت داشته باشه

[پاسخ]

خداوردی در گفته :

باسلام ،ازمبدع طرح پیشنهاددکترطولابی بعنوان وزیر پیشنهادی به دولت دکتر روحانی تشکر میکنم .بنده اصلا اهل تعصب بیجا داشتن نسبت به قومیت و نژادو همشهری بودن نیستم وجز اسلام و ولایت فقیه وارزشهای انقلاب تعصب ندارم .اما وقتی با ترازوی انصاف دکترطولابی را که از نزدیک ندیدم و نمی شناسم فقط بیوگرافی ایشان را مطالعه کرده ام و تخصص ایبشان را میدانم ،بادیگران مقایسه کردم انصافا ظلم در حق دکتر طولابی بود که نامشان …. باشد.تقواوتوکل و تعهد و تخصص دکتر طولابی کجا و … و …. و …. دیگران کجا ؟ هیچ دقت کرده اید که هرچه برما میرود .وکلاف سردرگم شهر ما را چه کسی باعث و بانی است .خواهش میکنم کمی بر روی این واژه تأمل کنید « شطرنج سیاسی با … اق …. ها» نظرشماچیه؟!!!!

[پاسخ]

یک دوست : در گفته :

در جواب حسین : فکر میکنم این شخص اصلا دکتر را نمی شناسد شما که نوشته اید از محالاته یک سری بزنید دانشگاه علوم پزشکی تهران وبیوگرافی دکتر را جویا بشید آقا

[پاسخ]

محمدرضا غلامرضايي در گفته :

محمدرضا غلامرضايي :
با سلام ، جايي از بزرگ مرد ايران ( امير كبير ) در وصف كريم خان زند خوانده بودم ؛ ايكاش هر از گاهي بزرگ مرداني از لرستان در مصدر امور قرار گيرند تا منشا ء تحول و آباداني قرار گيرند .
آقاي دكتر طولابي از بزرگان و صاحب نظران توانمند جراحي مي باشند كه هم از جنبه علمي و هم از لحاظ رفتاري انساني بزرگ و دانا هستند . انشاالله در هر جايي كه كار ميكنند جسم و روحشان سلامت و تندرست باشند تا مردم ايران عزيز از بركات وجود اينان بهره مند گردند .

[پاسخ]

عباد اله گراوند در گفته :

توان ،تخصص، تعهد وکارآمدی استاد دکتر طولابی وخدمات ارزنده ایشان در عرصه بهداشت ودرمان استان لرستان در زمان تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان .معاونت وزیر در استان در دوره طلایی دولت اصلاحات وشایستگیهای بسیار دیگری سند لیاقت دکتر طولابی است .امیدوارم این افتخار نصیب استان لرستان وکوهدشت شود تا ایران کوهدشت را با نام نخبگانش بیشتر بشناسد

[پاسخ]

بهزاد امرایی در گفته :

واقعلا دکتر طولابی سفیر لزستان در تهران است اما همه لرستانیهادر تهران باید دست در دست هم دهیم و سفیر خود را به بالایها معرفی کنیم به نظر من دکتر را به عنوان نامزد نمایندگی تهران معرفی کنیم ما میتوانیم

[پاسخ]

مریم نیایش خرم اباد در گفته :

باسلام..بنظرم جناب استاددکترطولابی باید درهمین کسوت پزشکی به مردم خدمت کند تابیشترمثمر ثمرباشند.وارزوی توفیق روزافزون برای ایشان همه داریم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :