کد خبر : 28681
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 73 بازدید

فروش ساختمان بدون شناسنامه فنی ، ممنوع

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان بابیان اینکه خریدوفروش ساختمان های بدون شناسنامه فنی ؛ بزودی ممنوع میشود گفت:طرح شناسنامه فنی ملکی ساختمان باتاخیر و ناقص اجرا شده است و باید تاپایان سال بطور کامل اجرایی شود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر؛ سیدمهدی هاشمی گفت :سازندگان،بهره برداران و فروشندگان ساختمان باید […]

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان بابیان اینکه خریدوفروش ساختمان های بدون شناسنامه فنی ؛ بزودی ممنوع میشود گفت:طرح شناسنامه فنی ملکی ساختمان باتاخیر و ناقص اجرا شده است و باید تاپایان سال بطور کامل اجرایی شود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر؛ سیدمهدی هاشمی گفت :سازندگان،بهره برداران و فروشندگان ساختمان باید این موضوع را جدی بگیرند تا دچار مشکل نشویم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیشترین دستاورد شناسنامه دار شدن ساختمان ها را متعلق به متقاضیان و بهره برداران مسکن دانست و افزود : هر گونه سرمایه گذاری در بخش مسکن باید با شناخت و اطلاعات کافی عملی شود.
باید برای هر ساختمان یک شناسنامه در نظر گرفته شود که همه مراحل از گودبرداری تا تحویل را شامل ‌شود و تمامی مراجع قانونی با توجه به اطلاعات موجود در آن نظارت‌ها را اعمال کنند و خلاهای نظارتی از بین برود.
‌15 درصد از اشتغال، 12 درصد از سرمایه و 40 درصد از انرژی کشور در بخش مسکن قرار می‌گیرد و همین آمارها نشان دهنده جایگاه پر اهمیت صنعت ساختمان است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :