کد خبر : 28762
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 180 بازدید

سومین سالگرد ارتحال عارف واصل ابوالشهید آیت الله حاج شیخ ماشا الله مروجی (ره)

  مراسم سومین سالگرد ارتحال جانگداز عالم ربانی و عارف واصل ابوالشهید حضرت آیت الله حاج شیخ ماشا الله مروجی (ره) پنجشنبه مورخ 92/4/13 در مسجد جامع کوهدشت بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود. وی در سال ۱۳۰۰ خورشیدی در محله‌ی چهار چنار بروجرد، در یک خانواده‌ی مذهبی و کشاورز دیده به […]

 

مراسم سومین سالگرد ارتحال جانگداز عالم ربانی و عارف واصل ابوالشهید حضرت آیت الله حاج شیخ ماشا الله مروجی (ره) پنجشنبه مورخ 92/4/13 در مسجد جامع کوهدشت بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود. وی در سال ۱۳۰۰ خورشیدی در محله‌ی چهار چنار بروجرد، در یک خانواده‌ی مذهبی و کشاورز دیده به جهان گشود. پدرش، مرحوم آقا شیخ جواد، در شمار مردان نیک و سرشناس بروجرد بود. آیت الله ماشا الله مروجی (ره)  در ۲۱ تیر ماه ۱۳۸۹دارفانی را وداع گفت و پیکر مطهرش در شهرستان کوهدشت به خاک سپرده شد.

لازم به ذکر است که حجت الاسلام والمسلمین الله رضا اکبری، مدیر دفتر تربیت اخلاقی معاونت تهذیب حوزه های علمیه کشور و امام جمعه سابق شهرستان کوهدشت در این مراسم سخنرانی خواهند کرد.

همچنین  مراسم بزرگداشتی  قبل از این مراسم ساعت ۲ تا ۳ بعد از ظهر در حسینیه و مرقد ایشان واقع در بهشت زهرای کوهدشت منعقد می باشد .

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :