کد خبر : 2877
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 477 بازدید

کودک ۷ ساله دخترعموی ۵ ساله‌اش را کشت

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا: فرمانده انتظامی استان لرستان از مرگ یک دختربچه پنج ساله به دست دخترعموی هفت ساله‌اش در یکی از روستاهای توابع کوهدشت خبر داد. سردار کاظم علیزاده گفت: دو دختربچه هفت و پنج ساله در یک میهمانی خانوادگی مشغول بازی با یکدیگر بودند که دختر پنج ساله با […]

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا: فرمانده انتظامی استان لرستان از مرگ یک دختربچه پنج ساله به دست دخترعموی هفت ساله‌اش در یکی از روستاهای توابع کوهدشت خبر داد. سردار کاظم علیزاده گفت: دو دختربچه هفت و پنج ساله در یک میهمانی خانوادگی مشغول بازی با یکدیگر بودند که دختر پنج ساله با شلیک گلوله‌ دخترعموی هفت‌ساله‌اش به قتل رسید. فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه این اسلحه شکاری متعلق به پدر یکی از دختربچه‌ها بود گفت: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد اما شواهد اولیه حاکی از آن است که این دو کودک مشغول بازی با اسلحه شکاری بودند که این حادثه رخ داده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کاش پدرش به جای این طفل معصوم به هلاکت می رسید آخه توی این جامعه با این امنیت و آرامش چه جای نگهداری اسلحه در منزل است؟

نادر بدونه سیمین در گفته :

خدا بهشون صبر بده

علی آقا یا توی این جامعه زندگی نمی کنی یا اینکه از روی تعصب چیزی داری میگی حالا بابای این بچه اشتباه کرده که اسلحه و فشنگش را دم دست بچه گذاشته ولی به معنی مستحق بودن به مرگ نیست شما اگه توی روستا زندگی بکنی میفهمی که داشتن اسلحه برای یه روستایی از نون شب واجب تره مگه نمیشنوی دیگه حتی توروز روشن وبا زور اسلحه با پژو ونیسان میان به زور احشام و دارایی روستاییان را بار میکنند دریغ از دستگیری حتی یک نفر اگه نمونه میخوای بیا تو بخش کوهنانی چند نمونه مستند بهت معرفی کنم

پادروند در گفته :

اخه چرا

کوهدشت در گفته :

جدن خدا بهشون صبر بده

مستر کوهدشت جدٍاً درسته نه جدن

مریم در گفته :

جداعربی است!اتفاقن ازاین به بعداینادرستن مثل:مطمئنن و…

آشتی نادر با سیمین در گفته :

ای روله تفری دات

مریم در گفته :

وقتی توی هرخونه ی کوهدشتی کم کم یه اسلحه هست وبهش افتخارم میکنن!!!حقشون بوده…تاالان هزارتاازاین مورداپیش اومده اما…………………………………..

رومشکانی در گفته :

ما تو خونمون دوتا اسلحه داریم ولی این دلیل نمیشه باهاشون بازی کنیم پدرم جایی اونارو گذاشته که من الان ۲۲ سالمه تازه یه ماه پیش فهمیدم اسلحه داریم….بعدشم اظهار نظر الکی نکنید لطفآ………………..!!!!

مريم در گفته :

میبینیم و میشنویم !اقای ۲۲ساله از رومشکان!

طاهی در گفته :

بمیرم برا دوتاشون چه اونکه مرده چه اونکه زده زندگی دوتاشون برباد رفت.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :