کد خبر : 28802
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 50 بازدید

محروميت زدايي از چهره لرستان وظيفه اصلي مديران اجرايي است

       استاندار لرستان گفت: محروميت زدايي از چهره لرستان وظيفه اصلي مديران اجرايي اين استان است. به گزارش میرملاس به نقل از ايرنا، حبيب الله دهمرده روز سه شنبه در همايش توجيهي فرمانداران و بخشداران شهرستان هاي تابعه استان، افزود: فرماندار و بخشدار در دولت جمهوري اسلامي ايران به عنوان نماينده عالي نظام […]

80721613-4489535
 
 
 
 استاندار لرستان گفت: محروميت زدايي از چهره لرستان وظيفه اصلي مديران اجرايي اين استان است.
به گزارش میرملاس به نقل از ايرنا، حبيب الله دهمرده روز سه شنبه در همايش توجيهي فرمانداران و بخشداران شهرستان هاي تابعه استان، افزود: فرماندار و بخشدار در دولت جمهوري اسلامي ايران به عنوان نماينده عالي نظام در حوزه كاري خود بايد پيگير رفع محروميت و رشد و پيشرفت اين استان باشند.
وي ضمن تاكيد بر انجام كار ميداني و عملياتي اظهار كرد: در مسير خدمت به مردم و رشد و توسعه كشور نبايد با احدي تعارف كنند چراكه به عنوان مسوولان اين نظام موظف به پيشبرد اهداف انقلاب در راستاي خدمت بي منت و صادقانه براي كسب رضاي خداوند هستند.
وي خاطر نشان كرد: مسوولان نظام جمهوري اسلامي به عنوان نمايندگان عالي نظام، مكلف به كار و تلاش براي اعتلاي ايران اسلامي و تامين رفاه و آسايش مردم هستند.
استاندار لرستان آگاهي از فعاليت ها و خدمات و اقدامات دولت و نظام را حق مسلم مردم دانست و افزود : بايد با برنامه ريزي منسجم، زمينه براي اطلاع رساني درست به مردم را فراهم كنند.
وي تاكيد كرد: براين مبنا تيكي از مهمترين وظايف فرمانداران انعكاس و تشريح حجم وسيع تلاش هاي انجام شده در راستاي محروميت زدايي از استان و توسعه و پيشرفت كشور است.
دكتر دهمرده گفت: عدم اطلاع رساني به موقع زمينه را براي فرصت طلبي دشمنان داخلي و خارجي نظام در راستاي زير سئوال بردن خدمات دولت و انقلاب فراهم مي كند.
استاندار لرستان با اشاره به نقش و جايگاه مهم فرمانداران در عرصه فعاليت هاي اجرايي، اظهار كرد: ابتكار ، خلاقيت و نوآوري يكي از ويژگي هاي مهم براي موفقيت در عرصه كارهاي اجرايي و مديريتي است.
وي گفت: رفع مسايل و مشكلات مردم و همچنين پيشبرد برنامه هاي كاري نيازمند بحث و بررسي علمي و انجام تحليل هاي كارشناسي با استفاده از ظرفيت هاي موجود در راستاي ارائه راهكارهاي علمي و عملي براي تسهيل امور و خدمت رساني بهتر است.
استاندار لرستان افزود: فرمانداران به عنوان نمايندگان عالي نظام بايد از تمامي ظرفيت هاي موجود در بخش هاي انساني، تجهيزاتي و طبيعي براي رشد و اعتلاي ايران اسلامي استفاده كنند كه درغيراينصورت و ناتواني در اين بخش، بايد كار را به افراد كاردان بسپارند.
وي تاكيد كرد: شناسايي ضعف ها و قوت ها و تلاش براي رفع كاستي ها و تقويت توانمندي ها لازمه پيشبرد امور و كسب موفقيت در مسير خدمت به مردم است.
دكتر دهمرده افزود: ارتباط مستمر با ائمه جمعه و جماعات، برگزاري ديدارهاي مستقيم مردمي و ايجاد فضاي اميد و خودباوري در سطح جامعه، همواره بايد مورد توجه فرمانداران دولت باشد.
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

متاسفيم كه كسى در اين استان وظيفه شناس نيست !!! مگر به اندازه تعداد انگشتان دست!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :