کد خبر : 28821
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 177 بازدید

از هنرمندان پیشکسوت لرستانی تجلیل شد

  در مراسمی ظهر سه شنبه با حضور نماینده ویژه معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان هنرمندان پیشکسوت این استان مورد تجلیل قرار گرفتند. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در حاشیه این مراسم به  مهر گفت: تاکنون به صورت تخصصی از اصحاب هنر […]

gt_uarvlekbdg0733

 

در مراسمی ظهر سه شنبه با حضور نماینده ویژه معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان هنرمندان پیشکسوت این استان مورد تجلیل قرار گرفتند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در حاشیه این مراسم به  مهر گفت: تاکنون به صورت تخصصی از اصحاب هنر خیلی کم تجلیل صورت گرفته است و کمتر رخ داده که به صورت ویژه از این قشر تاثیر گذار و زحمتکش تقدیر شود.

حجت الاسلام اسماعیلیان بیان داشت: امروز در ادامه مراسم های مشابه تجلیل از هنرمندان پیشکسوت و حامیان هنر در استانهای مختلف شاهد برگزاری این مراسم در لرستان به عنوان چهاردهمین استان بودیم.

وی تصریح کرد: در مراسم امروز با حضور نماینده ویژه معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تعداد 20 نفر از هنرمندان پیشکسوت برجسته استان تجلیل به عمل آمد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با بیان اینکه این هنرمندان از همه رشته های هنری بوده اند، یادآور شد: همچنین مشابه این مراسم در همه شهرستانهای استان به منظور تجلیل از هنرمندان پیشکسوت شهرستانی برگزار می شود.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آموزشگاه آزاد هنری میرعماد،صمد زال پور در گفته :

حرکت پسندیده ایست!ولی چرا تا حالا اینجور کارایی نکردن! مشکل اینجاست

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

دوست بدار کسانی که قابل دوست داشتن هستد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :