کد خبر : 28822
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 101 بازدید

10 میلیارد تومان برای آزادسازی حریم قلعه فلک‌الافلاک هزینه شد

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان لرستان گفت: بیش از 10 میلیارد تومان برای آزادسازی حریم قلعه فلک‌الافلاک هزینه شده است. به گزارش میرملاس  نیوز ، سید قاسم قربانی در جمع خبرنگاران گفت: تاکنون برای آزادسازی قلعه فلک‌الافلاک لرستان بیش از 10 میلیارد تومان هزینه شده است. وی با اشاره به اینکه برای خریداری […]

9999

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان لرستان گفت: بیش از 10 میلیارد تومان برای آزادسازی حریم قلعه فلک‌الافلاک هزینه شده است.

به گزارش میرملاس  نیوز ، سید قاسم قربانی در جمع خبرنگاران گفت: تاکنون برای آزادسازی قلعه فلک‌الافلاک لرستان بیش از 10 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه برای خریداری املاک متعلق به دانشگاه لرستان بیش از 28 میلیارد و 838 میلیون ریال در سال 83 هزینه شده است، افزود: خریداری و تخریب 42 باب مغازه تجاری در ضلع غربی قلعه به مبلغ بیش از 30 میلیارد ریال در سال 86 یکی دیگر از اقدامات انجام شده برای آزادسازی حریم قلعه فلک‌الافلاک بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان لرستان با اشاره به این‌که برای خریداری و تخریب ساختمان کانون اصلاح و تربیت خرم‎آباد چهار میلیارد و 130 میلیون ریال در سال 87 هزینه شده است، تصریح کرد: برای خریداری و تخریب املاک لشگر 84 پیاده لرستان شامل سینما، دفتر استخدام و … مبلغ 17 میلیارد و 484 میلیون ریال در سال 87 هزینه شده است.

وی با بیان این‌که خریداری و تخریب ملک جلال الحسینی به مبلغ حدود 10 میلیارد ریال در سال 88 انجام گرفته است، اظهار داشت: خریداری 10 باب مغازه و یک قطعه زمین به مبلغ 13 میلیارد و 93 میلیون ریال در سال‎های 91 و 92 انجام گرفته است.

قربانی در ادامه عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری سایر نهادها از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و استانداری لرستان در آینده نزدیک شاهد آزادسازی کامل حریم این بنای فاخر و ارزشمند و ثبت آن در فهرست میراث جهانی باشیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

باز هم سیروس ابراهیمی در میراث فرهنگی کشور کار ساز شد کفایت یک مدیر در هر جای کشور برای ولایت
خود میتواند اثرگذار باشد برهی ایشن ارزوی موفقیت دارم

[پاسخ]

آقای ابراهیمی میتونست میرملاسو نجات بده….

[پاسخ]

صادق پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۳ تیر , ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸:

خوب حالا که داره فلک الافلاک را نجات میده به قول یحیی.بیاد به عنوان یه مدیر با کفایت میرملاس را هم نجات بده.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :