کد خبر : 2885
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 162 بازدید

تجهیز 50 کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در دلفان

به گزارش میرملاس نیوز از دلفان، بهمن نریمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دلفان از اختصاص سه پایگاه برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این مکان شامل دبیرستان‌های جابر بن حیان، دکتر حسابی و طلوع می‌باشد که دارای 50 اتاق هستند. وی افزود: با بازدیدهای انجام شده این مدارس […]

به گزارش میرملاس نیوز از دلفان، بهمن نریمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دلفان از اختصاص سه پایگاه برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این مکان شامل دبیرستان‌های جابر بن حیان، دکتر حسابی و طلوع می‌باشد که دارای 50 اتاق هستند.

وی افزود: با بازدیدهای انجام شده این مدارس از 28 اسفندماه آماده پذیرش مسافرین نوروزی است.

مدیر آموزش و پرورش دلفان گفت: این پایگاه‌ها به امکانات مورد نیاز تجهیز شده‌اند که برای پذیرش فرهنگیان و مسافران نورزی مهیاست.

مدیر آموزش و پرورش دلفان گفت: سال گذشته، بیش از 5 هزار مسافر نوروزی از جمله فرهنگی و غیر فرهنگی در پایگاه‌های این شهرستان اسکان داده شدند.

وی افزود: روابط عمومی آموزش و پرورش دلفان برای آشنایی مهمانان نوروزی اقدام به تهیه بروشور از جاذبه‌های طبیعی، مذهبی و تاریخی این شهرستان کرده و هم‌چنین با نصب بنر و پوستر دسترسی مسافران را به ستاد اسکان مهمانان نوروزی آسان‌تر کرده است.

نریمانی یادآورشد: ستاد اسکان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش نورآباد فعالیت خود را آغاز کرده و با شماره تلفن‌های 06637244960 الی 64 آماده پاسخ‌گویی به مهمانان نوروزی است.

شهرستان دلفان در مسیر ارتباطی استان‌های غرب و شمال‌غرب با جنوب کشور واقع شده است.

این شهرستان دارای سه امام‌زاده و بیش از 300 تپه باستانی است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :