کد خبر : 28953
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 143 بازدید

حجت اله سوری‌ : دولت روحانی ‌‌با کلید خود قفل‌های بسته لرستان را باز کند‌

    نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌از دولت منتخب می‌خواهیم که با کلید خود قفل‌های بسته لرستان را باز کند. به گزارش میرملاس نیوز ، حجت‌الله خدایی سوری در هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان لرستان در خرم‌آباد گفت: متأسفانه استان لرستان در دوران کارگزاران، دوران اصلاحات و […]

 23290_orig

 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌از دولت منتخب می‌خواهیم که با کلید خود قفل‌های بسته لرستان را باز کند.

به گزارش میرملاس نیوز ، حجت‌الله خدایی سوری در هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان لرستان در خرم‌آباد گفت: متأسفانه استان لرستان در دوران کارگزاران، دوران اصلاحات و دولت مهروزی احمدی‌نژاد همچنان محروم مانده است.

وی افزود: دکتر احمدی‌نژاد در سفر استانی خود به لرستان قول داد که کلنگ توسعه لرستان را خود به زمین بزند اما متأسفانه نه تنها این کلنگ به زمین زده نشد بلکه به محرومیت این استان اضافه شده است.

خدایی سوری یادآور شد: در جلسه‌ای که با هیئت دولت در تهران داشته‌ایم به صراحت به احمدی‌نژاد اعلام کرده‌ایم که برای استان لرستان هیچ کاری انجام نداده‌اید و وی این مطلب را تأیید کرد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ باید دولت حق استان لرستان را در زمینه‌های مختلف اهدا کند.

وی خاطرنشان کرد: مناطق کویرنشین ایران اسلامی امروز در توسعه به سر می‌برند اما استان لرستان همچنان در محرومیت است.

خدایی سوری خاطرنشان کرد: به رئیس جمهور اعلام کرده‌ام که برای استان لرستان آن کاری که می‌خواستید بکنید انجام نداده‌اید.

وی گفت: فرودگاه خرم‌آباد در سال 1346 پرواز داشته است اما امروز این فرودگاه پرواز ندارد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از کارآفرینان لرستانی امروز به دلیل عدم حمایت مسئولان در زندان به سر می‌برند.

وی گفت:‌ یک سال است که برای چند طرح در شهرستان سلسله مکاتباتی با دستگاه‌های اجرایی به ویژه بانک‌ها داشته‌ایم اما متأسفانه تاکنون به نتیجه نرسیده‌ایم.

خدایی سوری تأکید کرد: دکتر احمدی‌نژاد باید به مردم لرستان بگوید که چرا برای این استان کار نکرده است.

وی با اشاره به اینکه این استان نیازمند حمایت دولت است، گفت: از دولت منتخب می‌خواهیم که با کلید خود قفل‌های بسته لرستان را باز کند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در طی 30 سال گذشته هیچ‌گونه توجهی به استان لرستان نشده است و این مسئله را ما بارها اعلام کرده‌ایم.

لازم به ذکر است در ادامه این مراسم از 10 کارآفرین برتر لرستان تجلیل شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دلفانی در گفته :

آقای سوری سیاست بازی امثال شماها لرستان را به این روز انداخته است و گرنه دولتها کار خودشان را کرده اند شما هستید که با باند بازی سد محکمی شده اید برای پیشرفت لرستان

[پاسخ]

دلفان پاسخ در تاريخ جمعه ۱۴ تیر , ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸:

گل ا دمت

[پاسخ]

مهدی در گفته :

سلام
اقای سوری نماینده مرده دلفان وسلسله
انتظار ما مردم نوراباد ازشما:
بازشماری کامل صندوقهای شورای شهر نوراباد تابدونی عوامل اجرایی انتخابات چه ظلم بزرگی به مردم عزیز مرتکب شده اند وچه خیانتها به مردم کرده اند وحال ازهر کودک وپیرمردی میپرسی جواب اینطوری میگن که این افراد با اطلاع اقای سوری اینکار را مرتکب شده اند
حال انتظار داریم که به مردم اعتماد کنید وتک تک صندوقها رابازشماری کنید اگه اینکار را کردی دلسوز مردمی در غیر اینصورت تمام حرفهات شعاره وغیره….

[پاسخ]

ازاد در گفته :

جناب اقای سوری
توفعلا” حق را از ناحق تشخیص بده حق پایمال شده مردم نوراباد که درانتخابات شورای شهر از بین رفت را روشن کن
دست خیانتکاران را برملا کن
توفعلا” قفل صندوقهای شورای شهر نوراباد راباز کن ببین چی داخلشه وچکارها کرده اند چه خیانتها وچه تقلبها مرتکب شده اند
وبعدش هم دولت خودش بهتر میدونه قفل راباز کنه

[پاسخ]

رضا پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ تیر , ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸:

این آقایون بد جوری به هول و ولا افتادن سوری جان حمایت از قالیبافو کجای دلمون بذاریم

[پاسخ]

پیتر سو در گفته :

جناب اقای سوری بزرگوار . تمام قفلها از طرف شما و…بر روی دلفان بسته شده اند شما اول زحمت بکش قفلهای نوراباد را باز کن و بعد برو طرف اقای روحانی ضمنا شما طرف دار کسی دیگری بودی حالا انتظار داری اقای روحانی حرف شما را بخونه مگه شما خودتون این تز را ارائه نکردی که هر که با ما نبوده از ما نیست و باید هیچ خدمتی به ان نکنیم. رطب خورده کی تواند منع رطب کند….ض نوراباد همهاش مقصر شمائید.کوچه و بازرار همه میدانند. کاندیدی که رد شده چطور دورباره تاییئ شد مگه شما غسل تعمیدش دادی پاک شد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :