کد خبر : 28969
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 400 بازدید

مصطفی آزادبخت فرماندار ویژه ملایر:شناسايي استعدادهاي دانش آموزان با هيات امنايي شدن مدارس

فرماندار ويژه ملاير از تصويب طرح تبديل 14مدرسه اين شهر براي هيات امنايي شدن در سالتحصيلي جديد خبر داد. مصطفي آزاد بخت فرماندار ویژه ملایر گفت: 10 مدرسه در مقطع ابتدايي، سه مدرسه در راهنمايي و يک هنرستان در مقطع متوسطه به هيات امنايي تبديل مي شود. وي کمک به آموزش و پرورش را اصل […]

فرماندار ويژه ملاير از تصويب طرح تبديل 14مدرسه اين شهر براي هيات امنايي شدن در سالتحصيلي جديد خبر داد. مصطفي آزاد بخت فرماندار ویژه ملایر گفت: 10 مدرسه در مقطع ابتدايي، سه مدرسه در راهنمايي و يک هنرستان در مقطع متوسطه به هيات امنايي تبديل مي شود. وي کمک به آموزش و پرورش را اصل و اساس کشور دانست و اظهار داشت: اگر آموزش و پرورش را از نظر کمي و کيفي پشتيباني کنيم، تمام مشکلات کشور رفع مي شود. فرماندار ویژه ملایر تاکيد کرد: با توجه به اينکه آموزش و پرورش توانايي برآورده کردن نيازهاي مدارس را ندارد بنابراين علاوه بر والدين دانش آموزان، ساير نهادها و ارگان ها بايد در حد توان خود به مدارس شهرستان کمک کنند. مصطفی آزادبخت با تاکيد بر استفاده از ظرفيت وقف در شهرستان در حوزه آموزش و پرورش بيان داشت: آموزش و پرورش بايد با هيات امنايي شدن مدارس، در راستاي شناسايي استعدادهاي دانش آموزان گام بردارد. آزاد بخت همچنين خواستار تعيين تکليف املاک و زمين هاي بدون استفاده آموزش و پرورش در سطح شهرستان شد و افزود: آموزش و پرورش بايد زمين هاي غير قابل استفاده را تعيين تکليف کرده و براي آنها متولي تعيين کند. وي خاطرنشان کرد: به دليل پيچيدگي تحولات نياز است مدارس شهرستان نيز با اين تحولات همگام شده و اين امر، نياز به مشارکت والدين و استفاده از توان علمي و تخصصي آنها است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ابراهیمی در گفته :

با سلام ، این مطلب رو که خوندم یک خاطره به ذهنم رسید :سالها پیش وقتی تازه این سکه های 25 تومانی به بازار آمده بود و البته من هم تا آن زمان از آنها ندیده بودم ،عیدی خود که یکی از آن سکه های دو رنگ برق دار بود را از دست شما جناب آقای آزادبخت گرفتم .الان میفهمم که آن عیدی چه قدر برایم خوشایند بوده است چون به محض اینکه عکس تان را دیدم این خاطره برایم زنده شد .

[پاسخ]

اصغرازادبخت در گفته :

جناب مصطفی ازادبخت از افتخارات کوهدشت می باشند .خوب است از این چنین ظرفیتهایی در مناطق بومی استفاده گردد.

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

مصطفی در کوهدشت چپگرا در نقاط دیگر راستگرا .نان به..

[پاسخ]

مرتضی آزادبخت در گفته :

ما پول نداریم بدیهی پس بدهیم به ما کمک کنید مدرسه نمیخواهیم

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

راجب دیدگاه اقای مرتضی ازادبخت باید بگویم باید بدهی را پس داد که منشا ان قرض الحسنه باشد نه اسکونت و نزول نه یک تومان دادن وصد تومان گرفتن به قول معروف دریا به دهن سگ نجس نمیشود با این وجود که دست چپ را به جای دست راست نمیبرند هیچ موقع شان و جایگاه افراد کار امد و کار بلد و بها برای انقلاب داده با این حرف ها خدشه دار نمیشود و افتخار کوهدشت هر کجا که باشد همیشه درخشان است از ارادتمندان حاج مصطفی ازادبخت مقیم در تهران

[پاسخ]

همشهری در گفته :

زحمات و تلاشهای دلسوزانه شما در صفوف مختلف بر روشن بینان پوشیده نیست. سالها صبر و رضایت در رنج از خودی شنیدن فقط لیاقت حضور در صف سربازان امام زمان است. شرح صدرتان را سپاس.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :