کد خبر : 29005
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 101 بازدید

انتقاد کاییدی از اقدام وزارت بهداشت در خصوص آموزش سونوگرافی به پزشکان عمومی

    میرملاس نیوز : نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از اقدام وزارت بهداشت در خصوص آموزش سونوگرافی به پزشکان عمومی انتقاد کرد.   علی کائیدی در گفت‎وگو با  ایسنا؛ با بیان اینکه باید مساله رادیولوژیست‎ها مورد بررسی قرار گیرد، افزود: متأسفانه وزارت بهداشت به دنبال این است که برای پزشکان عمومی دوره […]

39377

 

 

میرملاس نیوز : نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از اقدام وزارت بهداشت در خصوص آموزش سونوگرافی به پزشکان عمومی انتقاد کرد.

 

علی کائیدی در گفت‎وگو با  ایسنا؛ با بیان اینکه باید مساله رادیولوژیست‎ها مورد بررسی قرار گیرد، افزود: متأسفانه وزارت بهداشت به دنبال این است که برای پزشکان عمومی دوره آموزشی سونوگرافی را برگزار کند تا آنها به جای رادیولوژیست‎ها اقدام به انجام سونوگرافی کنند.

 

وی ادامه داد: رادیولوژیست‎ها جزو دانشجویان نخبه‎ای هستند که در این عرصه فعالیت دارند و این اقدام غیرکارشناسی وزارت بهداشت منجر به بی‎انگیزگی این افراد خواهد شد و آنها را به افرادی منفعل تبدیل می‎کند.

 

نماینده مردم پلدختر در مجلس با انتقاد از اینکه باید به کار کارشناسی و تخصصی اهمیت داده شود و نباید به گونه‎ای عمل کنیم که رادیولوژیست‎ها بی‎انگیزه شوند، اضافه کرد: در کمیسیون بهداشت روی نظر وزارت بهداشت حرف داریم.

 

وی با بیان اینکه رادیولوژیست‎ها می‎توانند مناطق محروم را نیز پوشش دهند، اظهار کرد: انجمن رادیولوژیست‎ها نیز باید نیروهای خود را به مناطق محروم برای خدمات‎دهی گسیل کنند.

 

کائیدی خاطرنشان کرد: مملکت را نمی‎توان با کار غیرکارشناسی به پیش برد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهدی در گفته :

عزیزم پرید .نایب رییس کجا بود .!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :