کد خبر : 29103
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 390 بازدید

سرنـوشت دردنـاک 8 مسافر خرم آبادی در ارابه مرگ

  میرملاس نیوز : ساعت 11 شب دهم تیرماه بود که مسافران ارابه مرگ، از خرم‌آباد به کیلومتر 28 جاده سقز – بانه رسیدند. کیومرث 40 ساله پشت فرمان نشسته بود و همسر و پسرش کامیار 17 ساله، دوقلوهای چهار ساله‌اش ماهان و پانیز و همچنین برادرزاده‌های یکماهه و دوساله‌اش به همراه مادرشان در خودروی […]

40590129991794235625000

 

میرملاس نیوز : ساعت 11 شب دهم تیرماه بود که مسافران ارابه مرگ، از خرم‌آباد به کیلومتر 28 جاده سقز – بانه رسیدند. کیومرث 40 ساله پشت فرمان نشسته بود و همسر و پسرش کامیار 17 ساله، دوقلوهای چهار ساله‌اش ماهان و پانیز و همچنین برادرزاده‌های یکماهه و دوساله‌اش به همراه مادرشان در خودروی عمو بودند و پدرشان در بانه با شادمانی ثانیه‌ها را می‌شمرد و انتظار رسیدن همسر و فرزندان و خانواده برادرش را می‌کشید.
از خرم‌آباد راهی شش ساعته پشت سر گذاشته شده بود و تا بانه راهی نمانده بود، تاریکی جاده با چراغ‌های گریزان خودروهایی که با سرعت از کنار هم می‌گذشتند می‌شکافت که ناگهان یک تریلی ماک که در مسیر مخالف جاده دوبانده در حرکت بود، خودرویی را دید که از روبه‌رو به سرعت به سمتش می‌آید و از مسیر خود منحرف شده است اما هر چه سعی کرد نتوانست از این برخورد جلوگیری کند و از خودروی ال 90 عبور کرد.
دقایقی بعد جاده دیگر ساکت و تاریک نبود و مملو از هیاهوی جمعیتی شده بود که با سردرگمی انتظار رسیدن اورژانس را می‌کشیدند. دقایقی بعد اورژانس و پلیس راهور کردستان از راه رسیدند، صدای آژیر آمبولانس جمعیت نگران را پس زد و به خودرو رسید و قربانیان یک به یک از ال‌90 خارج شدند. همه در دم جان باخته بودند و در جاده‌ای که حالا پر از هیاهو و چراغ‌های روشن بود به مهمانی مرگ رفته بودند…

 

image635085426315418346

احمدی یکی از بستگان قربانیان این حادثه با صدایی بغض‌آلود به شوک گفت: کیومرث به همراه خانواده خود و برادرش از خرم‌آباد راهی بانه بودند تا همسر و فرزندان برادرش که مدتی در خرم‌آباد بودند را به خانه برساند و با برادر دیداری تازه کند. برادر کیومرث در بانه مامور پلیس است و به خاطر شغلش در این شهر زندگی می‌کند اما همسرش از مدتی پیش برای وضع حمل به خرم‌آباد نزد خانواده‌اش آمده بود. وقتی آن‌ها خواستند به بانه برگردند کیومرث و خانواده‌اش نیز با آن‌ها هـــمراه شدند تا هم آن‌ها را برسانند و هم چند روز بیشتر در کنار مهمان تازه‌وارد کوچولو باشند که این حادثه رخ داد و همه را داغدار کرد.
وی گفت: علت این حادثه از سوی پلیس راه کردستان هنوز در دست بررسی است اما براساس اعلام کارشناسان پلیس راه کشور، انحراف به چپ ال‌90 این حادثه شوم را رقم زده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

7چشمه میشنان در گفته :

خدا بیامرزدشان
یک اشتباه فوق العاده کوچیک= یک فاجعه وحشتناک و غیرقابل جبران

[پاسخ]

حامد در گفته :

درود بر شرف صنعت خودرو سازی ایران برا این همه قتل عام مردم شریف، اینقدر که ماشین تو ایران باعث مرگ و میر میشه بمب آمریکا تو ژاپن کشته نداده

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ تیر , ۱۳۹۲ ۱۷:۰۳:

با حامد موافقم كو مردان انتقاد پذير كو مسولين مردمدار كو خانواده هاي بدون پدر و …..و…و….

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

باید اطمینان سازی خودروها را مطالبه عمومی کنیم تا ماشین 40 میلیونی حافظ جان سرنشینان باشد نه عامل قتل!

[پاسخ]

خسرو پرویزپور در گفته :

در کتاب آسمانی میخوانیم :”کل من علیها فان…”
و چه سبک میشویم وقتی کلام وحی ؛روحمان را آرام میکند
خبر حادثه ؛فوق العاده نگران کننده بود؛
مرگ و سراسر سکوت …و دیگر هیچ
دیگرهیچ مفهومی موجب التیام داغداران نخواهد شد و هیچ سرمایه ای سرنوشت را باز نمی گرداند
وقتی ساعت مقرر مرگ فرا میرسد زره پوش پولادین هم سودی نمی بخشد
خستگی،انحراف به چپ،صنعت ایران خودرو و…اینها همه بهانه ای برای التیام است
ایمان داشته باشیم که ثانیه های رفتن با ساده ترین اتفاق،اتفاق می افتد
دعا کنیم برای سرنوشتی نیکو
و
دعا کنیم برای آرامش ابدی این عزیزان
روانشان شاد و آرام

[پاسخ]

ناشناسي در شهر پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۷ تیر , ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶:

موافق نيستم0 پس بحث احتياط چي ميشه بحث ايمني خودرو ها0 يكي ازدوستان من چند وقت پيش تصادف بدي كرد ولي چون ماشين مدل بالا وايمني داشت از مرگ نجات پيدا كرد. اگر اين دوست من مثلاسوار پرايد بود پس قسمتش بوده كه بميره ولي چون ماشين خوبي سوار شده پس ؛لحظه مرگش هنوز نرسيده.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :