کد خبر : 29132
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 226 بازدید

نماینده مردم خرم‎آباد: فردا وضعیت نهایی شورای شهر خرم‎آباد مشخص می‎شود

  رئیس هیأت بر نظارت شورای شهر و روستای لرستان از مشخص شدن، وضعیت شورای شهر خرم‎آباد تا فردا خبر داد.  ایرج عبدی در گفت‎وگو با ایسنا ، با اعلام این خبر افزود: در حال بررسی اعتراض‎های کاندیدها هستیم و به احتمال زیاد انتخابات شورای شهر خرم‎آباد ابطال نمی‎شود.  وی ادامه داد: گیر و گرفتاری‎هایی […]

IMG_4509

 

رئیس هیأت بر نظارت شورای شهر و روستای لرستان از مشخص شدن، وضعیت شورای شهر خرم‎آباد تا فردا خبر داد.

 ایرج عبدی در گفت‎وگو با ایسنا ، با اعلام این خبر افزود: در حال بررسی اعتراض‎های کاندیدها هستیم و به احتمال زیاد انتخابات شورای شهر خرم‎آباد ابطال نمی‎شود.

 وی ادامه داد: گیر و گرفتاری‎هایی در انتخابات وجود دارد که باید رفع شوند و ما در حال رفع این مسایل هستیم.

 عبدی با بیان این‎که از 40 درصد آرایی که بازشماری شده‎اند، در سه صندوق تخلفاتی صورت گرفته، خاطرنشان کرد: فرد متخلفی که در آرای این صندوق‎ها دست برده است را به مراجع قضایی معرفی کرده‎ایم. اگر بازشماری این تعداد آرا لحاظ شود، دو جابجایی رخ می‎دهد.

 نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس تأکید کرد: به ‎طور قطعی فردا تصمیم نهایی را برای تأیید انتخابات یا بازشماری کل آرا می‎گیریم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضا كرمي در گفته :

آقاي عبدي در تمام اين صندوقهايي كه بازشماري شده اند تخلف گسترده صورت گرفته نه فقط در سه صندوق . اين كه استناد كنيد فقط به اين 3 صندوق و دو نفر را جابجا كنيد حق به حقدار نمي رسد . همه صندوقها را دوباره بازشماري كنيد تا به عمق تخلفات پي ببريد كه هيئتهاي نظارت و اجرايي چه كرده اند

[پاسخ]

محمدرضا در گفته :

پروسه و مهندسي انتخابات شوراي شهر خرم آباد توسط هيئت اجرايي و نظارت فقط حذف محمد مهرابي است . چرا در ميان همه صندوقهايي كه بازشماري شده اند و در همه تخلف گسترده صورت گرفته فقط دنبال باطل كردن صندوقهايي هستيد كه راي مهرابي در آنها زياد است و با باطل كردن آنها مهرابي را از شورا حذف كنيد . پس تخلفات گسترده در ديگر صندوقها چه مي شود كه اگر تمام آرا صندوقها را بازشماري كنيد از ميان 13 نفر منتخب فقط چند نفر باقي مي مانند و بيشتر آنها كه با دستكاري صورت جلسات به ناحق وارد منتخين شورا شده اند حذف خواهند شد . چرا بعضي ها آخرت خود را به خاطر دنياي كثيف ديگران مي فروشند .

[پاسخ]

رییس ملکشاهی اشتباه نوشتی …

[پاسخ]

صادق در گفته :

کسانی که به ارای مردم “حق الناس خیانت کرده اند “به دادگاه معرفی کنند وبه اشد مجازات برسانند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :