کد خبر : 29518
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 73 بازدید

جشنواره‎ ملی گردشگری در خرم‎آباد برگزار می‌شود

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ دیانوش چراغی – معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان ، در این‌باره گفت: با توجه به ظرفیت‎های بالای گردشگری در لرستان، پیشنهاد دادیم جشنواره ملی گردشگری در استان برگزار شود که خوشبختانه با آن موافقت شده است. وی ادامه داد: جشنواره ملی گردشگری شهریورماه در […]

1-copy3

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ دیانوش چراغی – معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان ، در این‌باره گفت: با توجه به ظرفیت‎های بالای گردشگری در لرستان، پیشنهاد دادیم جشنواره ملی گردشگری در استان برگزار شود که خوشبختانه با آن موافقت شده است.

وی ادامه داد: جشنواره ملی گردشگری شهریورماه در خرم‎آباد برگزار می‎شود و امیدواریم به اهدافی که داریم دست پیدا کنیم و ظرفیت‎های استان در بحث صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری به منصه ظهور گذاشته شود.

چراغی با اشاره به نبود استقبال مناسب از پروازهای فرودگاه خرم‎آباد، اظهار کرد: در سال گذشته و سه ماه اول سال جاری ما جشنواره‎های زیادی در مرکز داشتیم که این‎ها باعث می‎شود، مسافران از پروازها استفاده کنند.

معاون سازمان میراث فرهنگی لرستان، تأکید کرد: بخش خصوصی می‎تواند در این حوزه کمک شایانی کند تا پروازهای بیشتری دایر شود و بخش دولتی هم باید حمایت کند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :