کد خبر : 29638
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 159 بازدید

فرشاد حیدری: با خلق حماسه سیاسی ملت ايران ، مسئوليت ما در خلق حماسه اقتصادي سنگين‌تر شده است

  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ فرشاد حیدری مديرعامل بانك ملي ايران گفت: بايد آرمان خواه بود و به افق نگريست و بررسي كرد چگونه مي‌توان انتخاب اول مشتريان بود. با افزايش سرمايه بانك ملي ايران در پايان سال گذشته به ميزان بيش از 99 هزار ميليارد ريال، سرمايه […]

5987457369112841

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ فرشاد حیدری مديرعامل بانك ملي ايران گفت: بايد آرمان خواه بود و به افق نگريست و بررسي كرد چگونه مي‌توان انتخاب اول مشتريان بود. با افزايش سرمايه بانك ملي ايران در پايان سال گذشته به ميزان بيش از 99 هزار ميليارد ريال، سرمايه اين بانك در صدر شبكه بانكي كشور قرار گرفت. فرشاد حيدري در همايش بررسي عملكرد ادارات ستادي، امور شعب و شعب مستقل بانك ملي ايران در سال 91 و تبيين برنامه‌هاي سال 92 با تقدير از تلاش‌هاي مديران و كاركنان بانك در سال گذشته ابراز داشت: در سال 91 مطالبات معوق بانك ملي ايران ساماندهي شد كه تاثير موثري در بهبود وضعيت صورت‌هاي مالي سال 91 بانك داشت و اميد است اين روند در سال جاري نيز تداوم يابد. وي با اشاره به حماسه سياسي مردم در انتخابات اخير رياست جمهوري گفت: با خلق اين حماسه توسط ملت بزرگ ايران اسلامي، مسئوليت ما در خلق حماسه اقتصادي سنگين‌تر شده است و همه مديران و كاركنان بانك ملي ايران لازم است اهتمام جدي در اين خصوص داشته باشند. به گفته حيدري حس آرمان خواهي بايد در تمامي كاركنان بانك ملي ايران ايجاد و نهادينه شود به نحوي كه بزرگترين آرمان كاركنان بانك ملي انتخاب اول مشتريان بودن باشد. لزوم ارتقاي بهره‌وري شعب و كاركنان از حيث تجهيز منابع و ايجاد فرصت‌هاي برابر براي همكاران در انتصابات از تاكيدات ديگر حيدري بود. وي درخصوص انتصابات گفت: رويكرد بانك در زمينه انتصابات، مراعات انصاف و جوان‌گرايي و استفاده از انرژي و نشاط كاركنان آگاه و جوان است.

 

 

مديرعامل بانك ملي ايران درخصوص سياست‌هاي اعتباري اين بانك ابراز داشت : اعطاي تسهيلات به طرح‌هاي نيمه‌تمام، تامين سرمايه در گردش واحدهاي توليدي و پرداخت تسهيلات كوتاه‌مدت در قالب عقود مشاركتي در سال جاري را مورد تاكيد قرار داد. تجديد ارزيابي وثايق، اصلاح نسبت مصارف به منابع، اهتمام به فروش اموال مازاد، رعايت بودجه‌ و ارتقاي بهره‌وري عملكرد خودپردازها و پايانه‌هاي فروش، بازرسي كليه شعب بانك، گسترش خدمات بانكي از جمله ضمانت‌نامه‌ها و توجه ويژه به سودآوري بانك از ديگر تاكيدات حيدري در اين همايش بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حمیدازادبخت در گفته :

افرین بر افتخارات کشورمان ،کوهدشت

[پاسخ]

ﻛﺎﺭﻣﻨﺪ در گفته :

ﺩﺭﻭﺩﺑﺮﺁﻗﺎي ﺣﻴﺪﺭﻱ اﺯﻣﺪﻳﺮاﻥ ﻻﻳﻖ ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪ ﻭﺩﻟﺴﻮﺯ

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :