کد خبر : 29773
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 165 بازدید

مخملباف در جشنواره فیلم اورشلیم خواستار گفت‌وگوی فرهنگی بین ایران و رژیم صهیونیستی شد!

   به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الجزیره، محسن مخملباف که با فیلم جدیدش با نام «باغبان» در جشنواره اسرائیلی اورشلیم حاضر شده است، روز گذشته در نشستی در حاشیه این جشنواره فیلم خواستار گفت‌وگوی فرهنگی بین ایران و رژیم صهیونیستی شد! وی خطاب به ساکنان اشغالگر رژیم صهیونیستی گفت: شما را دوست […]

   به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الجزیره، محسن مخملباف که با فیلم جدیدش با نام «باغبان» در جشنواره اسرائیلی اورشلیم حاضر شده است، روز گذشته در نشستی در حاشیه این جشنواره فیلم خواستار گفت‌وگوی فرهنگی بین ایران و رژیم صهیونیستی شد!

وی خطاب به ساکنان اشغالگر رژیم صهیونیستی گفت: شما را دوست دارم اما خواهش می‌کنم به ایران حمله نکنید چراکه حمله راه حل نیست بلکه وضع را بدتر می‌کند.

مخملباف در این جشنواره با بیان اینکه سخنان مقامات صهیونیست برای حمله به مراکز اتمی ایران فایده‌ای ندارد، خواستار حمایت اسرائیل و غرب از کسانی شد که به گفته او «نیروهای دمکرات» هستند و افزود: آمریکا و اروپا نمی‌خواهد ایران دمکراتیک باشد بلکه تمام تلاش آنها مراقبت مسئله اتمی است.

وی با بیان اینکه ممکن است در آینده چنین فیلمی را درباره زرتشتیان یا ادیان هندی بسازد، گفت: من متدین نیستم اما نمی‌توان امور دینی و قدرت آن در امور را رد کرد؛ من پیروان بهائیت را در این فیلم انتخاب کرده‌ام زیرا آنان رویکردی دارند که می‌تواند برای پیروان دیگر ادیان نمونه باشد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ق امرایی در گفته :

تو غلط کردی که از رژیم غاصب خواهش میکنی …..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :