کد خبر : 29788
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 225 بازدید

قبادیان : راه اندازی دو سایت بی تی اس با هزینه دو میلیارد ریال در کوهدشت

      مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان گفت: احداث سایت کوهدشت ۳۰۰ خانوار را تحت پوشش قرار می‌‎دهد و هزینه راه‎اندازی هر سایت یک میلیارد ریال است. به گزارش میرملاس نیوز، مسیب قبادیان در گفت‌و‌گو با ایلنا افزود: این سایت‌ها واقع در شهرستان کوهدشت روستای چنار دم چهر و سایت که‌مان روستاهای دره‎تنگ علیا […]

لرستان - مدیر
 
 
 
مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان گفت: احداث سایت کوهدشت ۳۰۰ خانوار را تحت پوشش قرار می‌‎دهد و هزینه راه‎اندازی هر سایت یک میلیارد ریال است.

به گزارش میرملاس نیوز، مسیب قبادیان در گفت‌و‌گو با ایلنا افزود: این سایت‌ها واقع در شهرستان کوهدشت روستای چنار دم چهر و سایت که‌مان روستاهای دره‎تنگ علیا و سفلی، دکاموند، گَرکان علیا و سفلی و بخشی از منطقه گردشگری کهمان در شهرستان سلسله را پوشش می‌‎دهد.
مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان از راه اندازی دو سایت BTS در کوهدشت و سلسله خبر داد.

وی با اشاره به اینکه احداث سایت کوهدشت ۳۰۰ خانوار را تحت پوشش قرار می‌‎دهد، اظهار داشت: هزینه راه‎اندازی هر سایت یک میلیارد ریال است.

وی تصریح کرد: سراب که‌مان یکی از نقاط بکر و بی‌نظیر استان است که در ایام گرم تابستان پذیرای گردشگران فراوانی از شهرستان سلسله و نیز سایر شهرستانهای استان و حتی ایران است.

قبادیان گفت: شرکت مخابرات لرستان با توجه ویژه به نقاط گردشگری اقدام به تامین پوشش تلفن همراه نقاط گردشگری نموده که طرح پوشش بخشی از منطقه که‌مان نیز در همین راستا اجراست.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درست در گفته :

بعنوان یک کوهدشتی ،بیشتر از اینها حق داریم

[پاسخ]

بگمراد حیدری در گفته :

اینجانب از طرف خود واهالی روستای چنار دمچهر { قرعلیوند } از مدیر کار دان دلسوز ولایق مهندس قبا دیان که باهمت خود مشکل چندین ساله آنتن دهی همراه اول این روستا و حتی روستاهای بر آفتاب – خوشناموند- وسوری لکی وهمچنین شعاع چند کیلو متری این روستاها با نسب دکل بی تی اس در روستای قرعلیوند بر طرف نمود کمال تشکرداریم برای ایشان و همکارانش آرزوی موفقیت می نمایم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :