کد خبر : 29795
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 105 بازدید

آلمان در آزادی تحقیر شد

  تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود برابر آلمان در لیگ جهانی به برتری قاطع سه بر صفر رسید. به گزارش میرملاس نیوز ؛ میرمل شاگردان ولاسکو که در لیگ جهانی شگفتی ساز شدند و بزرگان والیبال را به زانو در آوردند،‌ امشب در سالن مجموعه ورزشی آزادی که مملو از تماشاگر بود،‌ […]

0117

 

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود برابر آلمان در لیگ جهانی به برتری قاطع سه بر صفر رسید.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ میرمل شاگردان ولاسکو که در لیگ جهانی شگفتی ساز شدند و بزرگان والیبال را به زانو در آوردند،‌ امشب در سالن مجموعه ورزشی آزادی که مملو از تماشاگر بود،‌ به مصاف آلمان، دیگر پدیده این دوره از مسابقات رفتند که برای صعود به مرحله بعدی به دو پیروزی برابر ایران نیاز داشت.

میهمان ست اول را بهتر آغاز کرد اما خیلی زود ملی پوشان با حمایت پرشور تماشاگران بازی را در دست گرفتند و فاصله را با حریف زیاد کردند و وقت اول و دوم استراحت فنی با برتری ایران همراه بود. ایران 22 -19 پیش افتاد تا سرمربی آلمان درخواست وقت استراحت کند اما سرویس های خوب امیر غفور امتیاز ایران را افزایش داد و در نهایت این ست با حساب 25 – 19 به سود ایران خاتمه یافت.

شاگردان ولاسکو ست دوم را قدرتمند آغاز کردند و همان ابتدای کار 4 -1 پیش افتادند تا سرمربی آلمان درخواست وقت استراحت و روند امتیازگیری ایران را متوقف کند؛ ترفندی که نتیجه نداشت و وقت اول استراحت فنی با برتری 8 -3 ایران خاتمه یافت. ملی پوشان ایران در ادامه نیز فاصله خود را افزایش دادند و در نهایت این ست را نیز 25- 18 به سود خود خاتمه دهند و در آستانه یک پیروزی قاطعانه قرار بگیرند.

بازی در ست سوم پایاپای آغاز شد و آلمان ها توانستند یک امتیاز پیش بیفتند اما باز هم این ایران بود که وقت اول استراحت فنی را 8 – 6 به سود خود خاتمه داد. در ادامه شاگردان ولاسکو همانند دو ست نخست، فاصله را افزایش دادند تا با برتری 16 – 12 به وقت استراحت فنی دوم بروند. عملکرد خوب ملی پوشان ایران ادامه یافت و با آبشارهای خوب عادل غلامی و دفاع محم موسوی 20 – 16 پیش افتادند و در نهایت، این ست را نیز 25 -20 به سود خود خاتمه دادند و سه بر صفر به پیروزی رسیده و سه امتیاز کسب کنند.

با این برتری تیم ایران 15 امتیازی شد و آلمان 14 امتیازی ماند تا شانس صعود به دور بعد را از دست بدهد و روسیه به همراه ایتالیا از این گروه به آرژانتین برود.

ملی پوشان کشورمان فرداشب نیز از ساعت 21 در سالن آزادی آخرین بازی خود در لیگ جهانی را برابر آلمان انجام می دهند و در صورت شکست این تیم در رده سوم جدول قرار می گیرند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بهزاد در گفته :

این بهش میگن غیرت ایرانی

[پاسخ]

مهدي. از بروجرد در گفته :

اقاي رضا صفايي تو سالن ديديمت دوست داشتيم تو زمين بازي بودي از اون اسبك هاي خطرناكت ميزدي

[پاسخ]

مهساشفیعی در گفته :

دم همشون گرررررررررم

[پاسخ]

پریوش رضایی در گفته :

این برد مبارک همتون………ولی حیف که صعود نمی کنیم.

[پاسخ]

خواننده شما در گفته :

از دشمنان شكايت برند به دوستان
چو دوست دشمن است شكايت كجا بريم
اگر فردي با دانش اجتماعي كم توهين آميز بگويد و بنويسيد جاي تاسف نيست . اما اگر اهل سخن و رسانه از كلمات توهين آميز استفاده كنند جاي تامل دارد . ورزش برد و باخت دارد تحقير چه معنايي دارد ؟ حتما حال كه ايران از آلمان شكست خورده تحقير شده است ! آيا بهتر نيست تئوري توطئه و بد سخن گفتند را كار بگذاريم و همچون گذشتگانمان ادب را در سخن و كردار رعايت كنيم ؟ به اميد آن روز

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :