کد خبر : 29833
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 216 بازدید

کام تشنه مردم روستای چروش دلفان

  روستای چروش با دار بودن بیش از 400 نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی بی بهره است. سفیر افلاک :  روستای چروش واقع در  35 کیلومتری جنوب غربی شهر نورآباد  و در بخش ایتیوند جنوبی با داشتن 81 خانوار و بیش از 400 نفر جمعیت  از سال 1387 و به دنبال قطع منبع آب روستا از نعمت […]

image2998

 

روستای چروش با دار بودن بیش از 400 نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی بی بهره است.

سفیر افلاک :  روستای چروش واقع در  35 کیلومتری جنوب غربی شهر نورآباد  و در بخش ایتیوند جنوبی با داشتن 81 خانوار و بیش از 400 نفر جمعیت  از سال 1387 و به دنبال قطع منبع آب روستا از نعمت آب آشامیدنی بی بهره است و همین عامل سبب مهاجرت ساکنین به شهرهای اطراف و کاهش جمعیت روستا شده است. 

مردم این روستا در گفتگویی با انتقاد از بی توجهی مسئولین اداره آب و فاضلاب روستایی خواستار توجه بیشتر  و حل این معضل شدند.

فاضلی رئیس اداره آبفای شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز ، علت قطع آب مردم این روستا را خشک شدن منبع تامین آب دانست و اعلام کرد درصدد هستیم در آینده ای نزدیک با جذب اعتبارات و احداث چند حفره چاه مشکل مردم این روستا را حل کنیم.

وی تاکید کرد که تامین آب مردم روستای چروش در اولویت برنامه ای اداره آبفای شهرستان دلفان قرار دارد.

با توجه به اینکه بسیاری از مشکلات بهداشتی به علت عدم استفاده از آب آشامیدنی سالم ایجاد می گردد و سلامت انسان در گرو بهره مندی از آب آشامیدنی مطلوب است و بدون تامین آب سالم رفاه جامعه در معرض خطر قرار خواهد گرفت؛ از مسئولین ذیربط انتظار می رود تا هر چه سریعتر نسبت به حل مشکل مردم این روستا و سایر روستاهای که با این مشکل مواجهه هستند اقدام نمایند.

سفیرافلاک تا تحقق وعده مسئولین در قبال تامین آب مردم این روستا پیگیر  حل این مشکل خواهد بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

باسلام وادب محضر مسئولين محترم سايت ميرملاس خواهشمند است گزارشي را از بي آبي روستاي باباگردعلي با بيش از 250خانوار راكه در اين گرماي طاقت فرساي تابستان وزبان روزه مجبورند براي تهيه آب شرب دست به گريبان چاهاي آبي شوند كه هيچ تضميني بر بهداشتشان نيست بشوند، تهيه كنيد. باتشكر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :