کد خبر : 29833
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 214 بازدید

کام تشنه مردم روستای چروش دلفان

  روستای چروش با دار بودن بیش از ۴۰۰ نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی بی بهره است. سفیر افلاک :  روستای چروش واقع در  ۳۵ کیلومتری جنوب غربی شهر نورآباد  و در بخش ایتیوند جنوبی با داشتن ۸۱ خانوار و بیش از ۴۰۰ نفر جمعیت  از سال ۱۳۸۷ و به دنبال قطع منبع آب روستا از نعمت […]

image2998

 

روستای چروش با دار بودن بیش از ۴۰۰ نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی بی بهره است.

سفیر افلاک :  روستای چروش واقع در  ۳۵ کیلومتری جنوب غربی شهر نورآباد  و در بخش ایتیوند جنوبی با داشتن ۸۱ خانوار و بیش از ۴۰۰ نفر جمعیت  از سال ۱۳۸۷ و به دنبال قطع منبع آب روستا از نعمت آب آشامیدنی بی بهره است و همین عامل سبب مهاجرت ساکنین به شهرهای اطراف و کاهش جمعیت روستا شده است. 

مردم این روستا در گفتگویی با انتقاد از بی توجهی مسئولین اداره آب و فاضلاب روستایی خواستار توجه بیشتر  و حل این معضل شدند.

فاضلی رئیس اداره آبفای شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز ، علت قطع آب مردم این روستا را خشک شدن منبع تامین آب دانست و اعلام کرد درصدد هستیم در آینده ای نزدیک با جذب اعتبارات و احداث چند حفره چاه مشکل مردم این روستا را حل کنیم.

وی تاکید کرد که تامین آب مردم روستای چروش در اولویت برنامه ای اداره آبفای شهرستان دلفان قرار دارد.

با توجه به اینکه بسیاری از مشکلات بهداشتی به علت عدم استفاده از آب آشامیدنی سالم ایجاد می گردد و سلامت انسان در گرو بهره مندی از آب آشامیدنی مطلوب است و بدون تامین آب سالم رفاه جامعه در معرض خطر قرار خواهد گرفت؛ از مسئولین ذیربط انتظار می رود تا هر چه سریعتر نسبت به حل مشکل مردم این روستا و سایر روستاهای که با این مشکل مواجهه هستند اقدام نمایند.

سفیرافلاک تا تحقق وعده مسئولین در قبال تامین آب مردم این روستا پیگیر  حل این مشکل خواهد بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

باسلام وادب محضر مسئولین محترم سایت میرملاس خواهشمند است گزارشی را از بی آبی روستای باباگردعلی با بیش از ۲۵۰خانوار راکه در این گرمای طاقت فرسای تابستان وزبان روزه مجبورند برای تهیه آب شرب دست به گریبان چاهای آبی شوند که هیچ تضمینی بر بهداشتشان نیست بشوند، تهیه کنید. باتشکر

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :