کد خبر : 29869
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 196 بازدید

مصطفی آزاد بخت معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر:با پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی زمینه اشتغال ۷۹۸ نفر را فراهم کرده است

مصطفی آزاد بخت  معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ملایر گفت: کل سهمیه مشاغل خانگی ملایر در سال گذشته ۷۱ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال بود که تاکنون ۳۹ درصد از این میزان سهمیه در بانک های عامل پرداخت شده است. وی اظهار داشت: بیش از ۴۴ میلیارد ریال از […]

مصطفی آزاد بخت  معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ملایر گفت: کل سهمیه مشاغل خانگی ملایر در سال گذشته ۷۱ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال بود که تاکنون ۳۹ درصد از این میزان سهمیه در بانک های عامل پرداخت شده است. 
وی اظهار داشت: بیش از ۴۴ میلیارد ریال از این تسهیلات با یک هزارو ۱۸۳ پرونده در شعب بانک های عامل شهرستان پذیرش شده است. 
آزد بخت ادامه داد: سه بانک ملی، تجارت و پست بانک به ترتیب رتبه های اول تا سوم را در راستای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی کسب کردند که قابل تقدیر است. 
وی کل سهمیه اعتبارات مشاغل خانگی و خوداشتغالی شهرستان ملایر در سال ۹۱ را بیش از ۱۲۸ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: تاکنون دو هزارو ۴۴۵ پرونده با میزان تسهیلات ۸۳میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال به بانک های عامل ارسال شده است. 
رییس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ملایر همچنین اهلیت شناسی در سرمایه گذاری شهرستان را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: یک سرمایه گذار باید اهلیت داشته باشد، در غیر اینصورت مشکلاتی در شهرستان به وجود خواهد آمد. 
معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر بر لزوم حمایت از صنعتگران، واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان و همچنین پرداخت اقساط معوق بانک ها تاکید کرد و افزود: لازم است همانند حماسه سیاسی، برای خلق حماسه اقتصادی نیز تلاش کنیم. 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهدی محمودی در گفته :

انشالله یه زمانی این همه خدمت رو برای شهر خودمان انجام بدهی
موفق باشی

محمدی در گفته :

ایشان فردی لایق کاربلد و باتجربه هستند خداوند همیشه پشت و پناهش باد

شهروند کوهدشتی در گفته :

ازویمان موفقیت برای فرزندان کوهدشت است

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :