کد خبر : 29869
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 203 بازدید

مصطفي آزاد بخت معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير:با پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی زمينه اشتغال 798 نفر را فراهم کرده است

مصطفي آزاد بخت  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان ملاير گفت: کل سهميه مشاغل خانگي ملاير در سال گذشته 71 ميليارد و 290 ميليون ريال بود که تاکنون 39 درصد از اين ميزان سهميه در بانک هاي عامل پرداخت شده است. وي اظهار داشت: بيش از 44 ميليارد ريال از […]

مصطفي آزاد بخت  معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان ملاير گفت: کل سهميه مشاغل خانگي ملاير در سال گذشته 71 ميليارد و 290 ميليون ريال بود که تاکنون 39 درصد از اين ميزان سهميه در بانک هاي عامل پرداخت شده است. 
وي اظهار داشت: بيش از 44 ميليارد ريال از اين تسهيلات با يک هزارو 183 پرونده در شعب بانک هاي عامل شهرستان پذيرش شده است. 
آزد بخت ادامه داد: سه بانک ملي، تجارت و پست بانک به ترتيب رتبه هاي اول تا سوم را در راستاي پرداخت تسهيلات مشاغل خانگي کسب کردند که قابل تقدير است. 
وي کل سهميه اعتبارات مشاغل خانگي و خوداشتغالي شهرستان ملاير در سال 91 را بيش از 128 ميليارد ريال عنوان کرد و افزود: تاکنون دو هزارو 445 پرونده با ميزان تسهيلات 83ميليارد و 126 ميليون ريال به بانک هاي عامل ارسال شده است. 
رييس کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري ملاير همچنين اهليت شناسي در سرمايه گذاري شهرستان را مورد تاکيد قرار داد و بيان داشت: يک سرمايه گذار بايد اهليت داشته باشد، در غير اينصورت مشکلاتي در شهرستان به وجود خواهد آمد. 
معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير بر لزوم حمايت از صنعتگران، واحدهاي توليدي و صنعتي در شهرستان و همچنين پرداخت اقساط معوق بانک ها تاکيد کرد و افزود: لازم است همانند حماسه سياسي، براي خلق حماسه اقتصادي نيز تلاش کنيم. 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مهدی محمودی در گفته :

انشالله یه زمانی این همه خدمت رو برای شهر خودمان انجام بدهی
موفق باشی

[پاسخ]

محمدی در گفته :

ایشان فردی لایق کاربلد و باتجربه هستند خداوند همیشه پشت و پناهش باد

[پاسخ]

شهروند کوهدشتی در گفته :

ازویمان موفقیت برای فرزندان کوهدشت است

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :