کد خبر : 29938
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 90 بازدید

شهردار خرم‎آباد خبر داد: دریاچه کیو خرم‎آباد احیا می‌شود.

هرمز نصیری در جمع خبرنگاران در خرم‎آباد از پروژه دائمی کردن دریاچه کیو خبر داد و گفت: پروژه انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو با تمام توان به پیش می‎رود.  نصیری افزود: بلافاصله پس از کلنگ زنی این پروژه، مراحل عملیاتی احداث مخزن پمپاژ آب این طرح در پارک جلال الحسینی خرم‎آباد آغاز شده […]

هرمز نصیری در جمع خبرنگاران در خرم‎آباد از پروژه دائمی کردن دریاچه کیو خبر داد و گفت: پروژه انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو با تمام توان به پیش می‎رود.

 نصیری افزود: بلافاصله پس از کلنگ زنی این پروژه، مراحل عملیاتی احداث مخزن پمپاژ آب این طرح در پارک جلال الحسینی خرم‎آباد آغاز شده است.

وی تصریح کرد: این پروژه در خرداد ماه سال‌جاری کلنگ زنی شده است و در این مدت کوتاه حدود 60 درصد کار احداث مخزن ذخیره و پمپاژ آب سرچشمه به دریاچه کیو انجام شده است.

نصیری با اشاره به اینک مراحل استعلام خرید لوله‎های انتقال آب هم در حال انجام است، افزود: برای اجرای طرح انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو از بخش اعتبارات جاری شهرداری خرم‎آباد مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

شهردار خرم‎آباد تاکید کرد: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه، طرح انتقال آب چشمه گلستان به دریاچه کیو ظرف مدت زمان شش ماه به بهره‎برداری می‎رسد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تورج در گفته :

تصميم گيرندان قبلى بايد تاوان اين فاجعه را بدهند. زيرگذرى كه ميتوانست بصورت روگذر احداث شود و زيبايى اين درياچه را از بين نبرد با چه عقلى مجوز آن صادر شد؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :