کد خبر : 29957
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 190 بازدید

مدیرکل ثبت احوال لرستان :ثبت مشخصات 45 نفر از مشاهیر لرستان در گنجینه اسناد هویتی مفاخر لرستان

به گزارش  ازمیرملاس نیوز، حسین میردریکوندی در جمع خبرنگاران  با اشاره به اینکه مشخصات 45 نفر از مشاهیر لرستان در گنجینه اسناد هویتی مفاخر لرستان ثبت شده است، گفت: در حال حاضر تنها گنجینه اسناد هویتی لرستان در شهرستان خرم‌آباد راه‌اندازی شده است. وی با اشاره به اینکه در این گنجینه که از بهترین گنجینه‌های […]

به گزارش  ازمیرملاس نیوز، حسین میردریکوندی در جمع خبرنگاران  با اشاره به اینکه مشخصات 45 نفر از مشاهیر لرستان در گنجینه اسناد هویتی مفاخر لرستان ثبت شده است، گفت: در حال حاضر تنها گنجینه اسناد هویتی لرستان در شهرستان خرم‌آباد راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه در این گنجینه که از بهترین گنجینه‌های کشور است، سند هویتی تعدادی از مشاهیر بزرگ لرستان، خیرین مدرسه‌ساز، مشاهیر مذهبی و شهدای دفاع مقدس و خیرین مسجدساز به ثبت رسیده است، اظهار داشت: نخستین سند به ثبت رسیده در لرستان به نام فضل الله خان جهانشاه است.

مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: این استان دارای ظرفیتی بسیار بالا برای ثبت اسناد هویتی مشاهیر لرستان است و تا دو سال آینده مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده یکی از گنجینه‌های بزرگ و غنی می‌شود.

میردریکوندی با بیان اینکه این طرح به عنوان یک کار فرهنگی از ابتکارات و تدابیر خاص مدیریتی ارشد سازمان ثبت احوال دکتر ناظمی اردکانی در سراسر کشور ایجاد شد، افزود: هدف از ایجاد گنجینه معرفی بزرگان و نمایش اسناد هویتی آن‌ها و همچنین انتقال آثار آن‌ها به نسل‌های فعلی و آیندگان و تقویت تفاهم بین اقوام و شناخت سهم آن‌ها در فرهنگ و تمدن جهانی است.

لازم به ذکر است، خبرنگاران لرستانی ظهر امروز از گنجینه اسناد هویتی لرستان در شهرستان خرم‌آباد بازدید کردند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضایت در گفته :

مهندس حسین میردریکوند انسان زحمت کشی است شخصیتی فراجناحی که هم در دولت اصلاحات پست سیاسی داشت هم در دولت اصولگرا

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :