کد خبر : 30071
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 273 بازدید

سخنگوی شورای نگهبان رای نیاورد/ به دانشگاه بازمی‌گردم

        سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه از نمایندگان تشکر می‌کند که این بار را از دوش وی برداشتند، گفت: به دانشگاه بازمی‌گردم و فعالیتم در دانشگاه بیشتر خواهد شد. عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به تصمیم امروز نمایندگان مجلس و انتخاب اعضای جدید شورای نگهبان، […]

IMG12062991
 
 
 
 
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه از نمایندگان تشکر می‌کند که این بار را از دوش وی برداشتند، گفت: به دانشگاه بازمی‌گردم و فعالیتم در دانشگاه بیشتر خواهد شد.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به تصمیم امروز نمایندگان مجلس و انتخاب اعضای جدید شورای نگهبان، گفت: بنده هیچ برنامه‌ای ندارم و مانند همیشه در دانشگاه فعالیت خواهم کرد. ان‌شاء‌الله کارهای دانشگاهی را بیشتر پیگیری می‌کنم.

 

وی در همین زمینه ادامه داد:بنده همواره از نمایندگان تشکر کرده‌ام و باز هم تشکر می‌کنم که این بار را از دوش من برداشتند. البته به همکاران جدید که به‌عنوان عضو جدید شورای نگهبان انتخاب شدند، نیز تبریک می‌گویم.

 

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به برنامه‌هایش در آینده و ادامه همکاری‌اش با شورای نگهبان، گفت: ان‌شاء‌الله به دانشگاه بازمی‌گردم و فعالیتم در دانشگاه بیشتر خواهد شد. البته رأی‌گیری تازه انجام شده و  بنده هنوز در مجلس هستم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوست در گفته :

خدانگهدارت

[پاسخ]

خداروشکر که رفتی…

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :