کد خبر : 30123
تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 166 بازدید

طرح ضیافت اندیشه اساتید علوم پزشکی لرستان آغاز شد

        طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور 110 نفر از اساتید این دانشگاه آغاز شد. حجت الاسلام مستاجران، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان امروز در افتتاحیه طرح ضیافت اساتید این دانشگاه گفت: این طرح با حضور 110 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه […]

 
ضیافت-اندیشه-اساتید
 
 
 
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور 110 نفر از اساتید این دانشگاه آغاز شد.

حجت الاسلام مستاجران، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان امروز در افتتاحیه طرح ضیافت اساتید این دانشگاه گفت: این طرح با حضور 110 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه و در دو محور تاریخ تمدن اسلام و معرفت شناسی با حضور اساتید کشوری و استان به مدت هشت روز برگزار می شود.

 

وی افزود: در حوزه تاریخ اسلام به بررسی تاریخ تمدن ایران، تاریخ تمدن ایران و اسلام، ریشه های شکل گیری تمدن اسلامی و ایرانی، راههای تقویت و تداوم تمدن اسلامی و ایرانی و توسعه این تمدن و در حوزه معرفت شناسی به مباحثی همچون شناخت عقلانی ناب از حقیقت، اصل پذیرش دین و ضرورت و نیاز بشر به دین در قالب کارگاهی پرداخته می شود.

 

مستاجران با اشاره به استقبال خوب اساتید این دانشگاه از طرح ضیافت اندیشه خاطرنشان کرد: همزمان با برگزاری این طرح نشست های تربیتی و تذهیبی و نقد و بررسی رسانه ها، ماهواره ها و اینترنت برگزار می شود.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: دوره تداوم این طرح بعد از ماه مبارک رمضان به مدت چهار روز در مشهد مقدس برگزار می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :