کد خبر : 30222
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 254 بازدید

تغییر در نتایج شورای شهر نورآباد

 با بازشماری 50 درصد از صندوق‌های شهر نورآباد عبدالحسین مرادی به عنوان نفر نهم شورای اسلامی انتخاب شد ودو جابه‌جایی نیز در لیست قبلی ایجاد شد.  به گزارش میرملاس نیوز براساس این گزارش، هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان لرستان نتایج رسیدگی به شکایات نامزدهای معترض را اعلام کردند که بر اساس […]

 با بازشماری 50 درصد از صندوق‌های شهر نورآباد عبدالحسین مرادی به عنوان نفر نهم شورای اسلامی انتخاب شد ودو جابه‌جایی نیز در لیست قبلی ایجاد شد.

 به گزارش میرملاس نیوز براساس این گزارش، هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان لرستان نتایج رسیدگی به شکایات نامزدهای معترض را اعلام کردند که بر اساس نظر این هیئت که متشکل است از سه نماینده مجلس شورای اسلامی در لرستان عبدالحسین مردادی با 112 را اختلاف جایگزین نفر نهم قبلی شد.

بر این اساس سید امین نور بخش، سید عبدالله موسوی، هوشمند احمدیان، محمدکریمی، قباد قبادی، محمدحسین ستاری، محمد کرم فتحی، زهرا جلاوند و عبدالحسین مرادی به عنوان 9 عضو اصلی و علی حسین عباسپور، شیرعلی شهبازی، محمد امین میرزایی و سید بهزاد والیزاده به عنوان اعضایی علی‌البدل معرفی شدند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دلفان در گفته :

جالبه خیلی جالبه زورشون فقط به عباسپور رسید
همه میدونن کی تقلب کرده بجز مسولین محترم

[پاسخ]

ليست شوراى شهر لرستان خيلى تنوع داره!!! هر روز عوض ميشن!! منظره ى خنده دارى شده!! انتخابات بعدى نزديك شد و اينا هنوز جابجايي دارن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :