کد خبر : 30346
تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 842 بازدید

میرزایی فرماندار سنندج: اعتیاد ریشه اصلی شمار زیادی از معضلات و مشكلات اجتماعی است

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ میرزائی اصل فرماندار سنندج در جمع شركت كنندگان در همایش پیاده رویی خانوادگی نایسر سنندج گفت: اعتیاد ریشه اصلی شمار زیادی از معضلات و مشكلات اجتماعی است و به همین دلیل باید در راستای مقابله با این پدیده خطرناك برنامه ریزی شود. وی مشاركت و همراهی خود مردم […]

4161

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ میرزائی اصل فرماندار سنندج در جمع شركت كنندگان در همایش پیاده رویی خانوادگی نایسر سنندج گفت: اعتیاد ریشه اصلی شمار زیادی از معضلات و مشكلات اجتماعی است و به همین دلیل باید در راستای مقابله با این پدیده خطرناك برنامه ریزی شود.

وی مشاركت و همراهی خود مردم را در راستای ریشه كنی این معضل دارای اهمیت زیادی عنوان كرد و افزود: تمامی دستگاه ها و ادارات دولتی نیز باید در راستای مقابله با این پدیده از تمامی ظرفیت های در اختیار خود استفاده كرده و خود مردم نیز در این امر مهم و خطیر در جامعه مشاركت و همراهی داشته باشند.

فرماندار شهرستان سنندج گفت: خوشبختانه در شهرستان سنندج و با مشاركت خود مردم اقدامات خوبی در راستای ریشه كن كردن این معضل اجرایی شده است و این روند با جدیت هر چه بیشتری دنبال می شود.

وی با تقدیر از متولیان برگزاری این همایش در یکی از نقاط حاشیه نشین شهر سنندج برای جلب مشارکت و همراهی مردم با برنامه های فرهنگی و اجتماعی، گفت: برگزاری برنامه های گروهی باید به صورت جدی دنبال شود و زمینه برای برگزاری این چنین برنامه هایی بیشتر فراهم شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خلق حماسه سیاسی از سوی مردم و مشاركت همه جانبه آنها در عرصه های مختلف به ویژه انتخابات 24 خرداد ماه یادآور شد: این مشاركت و حضور در صحنه بار دیگر ثابت كرد كه مردم با شعور و آگاهی سیاسی خود بهترین تصمیم را در راستای اقتدار نظام اسلامی اتخاذ كرده و رسالت دولت مردان نیز برای خدمتگذاری بهتر به آنها سنگین تر شده است.

در این مراسم كه با حضور استاندار كردستان، نمایندگان مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و كامیاران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج برگزار شد به قید قرعه به شماری از شركت كنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

 

4162

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی در گفته :

درود بر افتخار شهرمان جناب آقای میرزایی، به امید خدا در دولت بعدی منتظر استاندار شدن جتابعالی هستیم.

[پاسخ]

نورعلی در گفته :

با سلام ودرود فراوان خدمت حاج اقا میرزایی امیدوارم در هر کجا که هستی موفق وموید باشی .

[پاسخ]

کوشکی اداره در گفته :

سلام و عرض ارادت خدمت به جناب میرزایی. انشا الله همیشه سربلند و پیروز باشی

[پاسخ]

میرزابگ در گفته :

افرین به این ابهت و مردانگی. وجدانا باعث افتخاری

[پاسخ]

درویشی در گفته :

با عرض سلام و درود به تمامی طرفداران میر ملاس. باعث افتخار ماست که اقای میرزایی کوهدشتی هستند و امیدوارم تمام کسانی که مثل ایشان لیاقت دارند به مردم خدمت کنند

[پاسخ]

اشکان در گفته :

حاجی خیلی مخلصیم. خدایی با دیدن اخبار شما در میرملاس حسابی جون میگیریم

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

سلام. نماز و روزه همه قبول درگاه حق. قبل از همه از اقای ازادبخت تشکر میکنم که به جد دنبال نشان دادن خدمات هم شهری هایمان هستند . دوما باید به اقای میرزایی تبریک گفت که با اینکه در استان خودمان نیستند اما همچنان در بین مردم محبوب هستند. انشالا در تمام مراحل زندگی موفق باشند

[پاسخ]

سوري لكي در گفته :

با سلام.آقاي ميرزايي واقعا جنابعالي براي استان لرستان مايه افتخار وسعادت هستيد.ولي اي كاش درلرستان از شما نيروهاي توانا و مقتدر استفاده كنند تا ما نيز از مديريت عالي شما بي نصيب نباشيم.باآروزي موفقيت هاي روزافزون.

[پاسخ]

سامان در گفته :

استاد ایشالا بیای استاندار خودمون بشی. دلمون حسابی براتون تنگ شده

[پاسخ]

دهقان در گفته :

ماشالا برای این چهره ی نورانی و این تیپ ورزشی. حاجی دارمت. . .

[پاسخ]

مهندس در گفته :

سلام بر شما ای مرد بزرگ شما شایسته ی استاندار شدن را داری امیدوارم که در طول سال جنابعالی استاندار شوی تا مردم شهر کوهدشت افتخار کنند برای اینچنین مردی که در شهر خودشان است .

[پاسخ]

محمدی در گفته :

سلام و عرض ادب خدمت برادر عزیزم حاج ولی الله… انشالا در استان لرستان در خدمتتان باشیم و بیش از پیش از وجود ارزشمندتان استفاده کنیم. دست حق نگهدارت

[پاسخ]

مهندس در گفته :

سلام بر شما اقای میرزایی انشا الله همیشه در رده های بالا قرار گیری و موفق باشی و سربلند.

[پاسخ]

رضاياراحمدي در گفته :

با عرض سلام خدمت چهره ي نورانيه استادميرزايي.من در دوران دبيرستان افتخار شاگردي جنابعالي روداشتم و الان باديدن چهره شما واقعا خوشحال شدم،واقعا لياقت جنابعالي خيلي بيشتراز ايناست.عاشقتم استاد.

[پاسخ]

بيرانونداز خرم آباد در گفته :

زندگي به ما آموخت،براي بهترديدن عظمت وشكوه هرچيزي بايد قدري از آن دور شد.
آقاي ميرزايي عظمت شما خيلي وقته كه ثابت شده،پس بهتره اين فاصله ها راكوتاه كنيم وجنابعالي استان لرستان رابا قدمهاي استوار خود به حد لياقت لرهاي عزيز برسانيد.
موفق باشيد.

[پاسخ]

حسنوندازخرم آباد در گفته :

زندگي به ماآموخت براي ديدن عظمت هرچيزي بايد قدري از آن دورشد.
آقاي ميرزايي عظمت ولياقت شما خيلي وقته كه ثابت شده،پس بهتره اين فاصله ها راكوتاه كنيم تاجنابعالي باقدمهاي استوار خود لرستان را درحدلياقت لرهاي عزيز برسانيد.موفق باشيد.

[پاسخ]

محمدقاسمي در گفته :

با سلام.آقاي ميرزايي دست مريزاد،واقعا خسته نباشيد.خدا به شما وتمام مديران كارآمد قوت دهد.

[پاسخ]

گراوند در گفته :

با سلام …..

جناب میرزایی باعث افتخار و سر بلندی ما همشهریان و هم استانیهای خودتون هستید و ما همیشه به خودمون میبالیم که شیر مردی مثل جناب عالی یکی از ارکان استان کردستانه اما بنده با نگاهی که بر عقبه کاری همیشه موفق شما انداختم معتقد هستم اگر جناب عالی تشریف بیارید و در شهر یا استان خودتون خدمت کنید بهتر از مدیران غیر بوبی عمل خواهید کرد . با ارزوی موفقیت و سربلندی شما ……..

[پاسخ]

امیدی در گفته :

سلام اقای میرزایی شما شایسته ی استاندار شدن را داری امیدوارم در طول سال منتخب شوی

[پاسخ]

محمّد در گفته :

دردت و جونم

[پاسخ]

امیر پاسخ در تاريخ یکشنبه ۳۰ تیر , ۱۳۹۲ ۱۶:۰۴:

سلام
حاجی اینقد کوچک نیستن که شما فکر کردی محمد جان .

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱ مرداد , ۱۳۹۲ ۱۷:۰۰:

صد البته که حاجی کوچیک نیست امیر جان. این جمله نشون دهنده ی ارادت و دوست داشتن ما لرها به همدیگه است. شما بیشتر دقت کن

[پاسخ]

دهقان در گفته :

ماشالا به این چهره ی نورانی و این تیپ ورزشی

[پاسخ]

اقای امیدی در گفته :

خوبان دائمی اند و ماندگار مناسبتها تنها بهانه ایست تا از بهترینها یاد کنیم… اسمانتان ابی دلتان از غصه دنیا خالی (( حاجی))

[پاسخ]

مهندس در گفته :

با سلام اقای میرزایی ما منتظر شما هستیم که در این دولت جدید جنابعالی به عنوان استاندار لرستان انتخاب شوی که مایه افتخار برای شهرمان باشی . خدا همیشه نگهدارت باشد ای مرد بزرگ.

[پاسخ]

رضایی در گفته :

با سلام

همیشه گفته اند کار را دست کاردان دهید

الحق والانصاف آقای میرزایی اصل شایسته ترین گزینه برای استانداری لرستان هستند.

[پاسخ]

نظرعلی در گفته :

ماشالا سی ای برار عزیزم. چش بدت کور. . .

[پاسخ]

ساسی مانکن در گفته :

سلام حاجی. . . رضا هستم. دبیرستان شهید رجایی دانش اموزت بودم. حاجی یا میای استاندار خودمون میشی یا ما هم معتاد میشیم. اون موقع اعتیاد ما تقصیر شماست. نوکرتم

[پاسخ]

گراوند در گفته :

سلام …
حاجی ما تو شهر و استان خودمون معضلات زیادی داریم لطف کن بیا واسه خودمون فکری بکن باید حقی که شهر و دیارتون بر گردنت داره صاف کنی ….کاملا تو نظرات همشهریها و هم استانیها معلومه که منتظرن تشریف بیاری و به توسعه شهر و دیارت کمک کنی بیا که استانداری فقط و فقط شایسته شماست……. ..

[پاسخ]

طولابی در گفته :

ضمن عرض سلام وخسته نباشید خدمت حاج آقا میرزایی اصل

آرزوی سرافرازیتان در مراحل بالاتر وپیشرفت بیشتر …

[پاسخ]

رحیمی در گفته :

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عباداتان
انشاالله همیشه همینطور باعث افتخار هم استانی هات باشی……. .

[پاسخ]

دارابی در گفته :

با عرض سلام خدمت تمام مسئولین خدمت گزار و کاردان مخصوصا استاد ارجمند جناب اقای میرزایی. امیدوارم همیشه سربلند و موفق باشی و با وجود ارزشمند شما ما نیز به داشتن چنین همشهری توانمندی افتخار کنیم. التماس دعا

[پاسخ]

حاجی سلام جنابعالی همیشه سربلند و باعزت و افتخار زندگی نموده ای و لیاقت هرپست و مقامی را داری و موفق بوده ای و تشکر میکنم از اقای ازادبخت که این چنین تعصب دارد و به فکر ارائه خدمت همشهرنیان خود می باشد

[پاسخ]

خرم آباد .سعادتخواه در گفته :

سلام .انشاالله که موفق باشی حاج میرزایی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :