کد خبر : 30363
تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 313 بازدید

استمرار طرح ارتقا امنیت اجتماعی در لرستان/ 20 نفر مخل نظم و امنیت دستگیر شدند

  فرمانده انتظامی استان لرستان از استمرار اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در استان خبر داد. مهر: سردار کاظم علیزاده ظهر شنبه در حاشیه اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در خرم آباد با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان این طرح با شدت ادامه دارد، گفت: مشارکت مردم با پلیس در اجرای طرح ها و […]

IMG14244871

 

فرمانده انتظامی استان لرستان از استمرار اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در استان خبر داد.

مهر: سردار کاظم علیزاده ظهر شنبه در حاشیه اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در خرم آباد با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان این طرح با شدت ادامه دارد، گفت: مشارکت مردم با پلیس در اجرای طرح ها و همچنین احیاء امر به معروف و نهی از منکر کاهش نافرمانی های مدنی، ناهنجاریهای اجتماعی و جرایم را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه برقراری امنیت پایدار با مشارکت همه آحاد جامعه امکان پذیر است، تصریح کرد: پلیس استان در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم و انجام ماموریت های محوله خود طرح های مختلفی را در طول سال برابر برآوردهای اجتماعی و درخواست های مردمی به اجرا در می آورد که اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی یکی از این طرح هاست.

فرمانده انتظامی استان لرستان ادامه داد: در این راستا به منظور تامین امنیت مطلوب و جلب رضایتمندی مردم و ناامن کردن فضا برای مخلان نظم و امنیت طرح ارتقا امنیت اجتماعی با همکاری پلیس های تخصصی و روسای کلانتریهای خرم آباد در نقاط آلوده و جرم خیز این شهرستان به اجرا درآمد.

سردار علیزاده با بیان اینکه با اجرای این طرح در شهرستان خرم آباد 20 نفر مخل نظم و امنیت عمومی، فرشونده مواد مخدر، سارق و … دستگیر شدند، بیان داشت: در این شهرستان همچنین 19 دستگاه خودرو و 17 دستگاه موتورسیکلت به دلایل مختلف به ویژه ایجاد آلودگی صوتی متوقف شدند.

وی با اشاره به همکاری خوب مردم و دستگاه قضایی در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی، مشارکت و همکاری همه دستگاههای مرتبط و مردم را در شناسایی و برخورد با متخلفان را مهم دانست.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

مصمم در گفته :

خدا قوت خسته نباشید

[پاسخ]

محمد امرایی در گفته :

به به برادران اراذل و اوباش ، بد نگذره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :