کد خبر : 30406
تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 66 بازدید

267 زندانی جرایم غیر عمد در لرستان آزاد شدند

به گزارش میرملاس نیوز توکل شاکرمی  در مراسم جشن گلریزان در بیت امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم خیر لرستان در جشن گلریزان هرساله برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد کمک کرده و امسال نیز حضوری چشم‌گیر داشته‌اند. وی با اشاره به اینکه جشن گلریزان فرصت مناسبی برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان لرستان، […]

به گزارش میرملاس نیوز توکل شاکرمی  در مراسم جشن گلریزان در بیت امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم خیر لرستان در جشن گلریزان هرساله برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد کمک کرده و امسال نیز حضوری چشم‌گیر داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه جشن گلریزان فرصت مناسبی برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان لرستان، افزود: طی سال گذشته 267 زندانی جرایم غیر عمد در لرستان آزاد شدند.

مدیرعامل ستاد دیه استان لرستان گفت: میزان بدهی این افراد 17 میلیارد و 700 میلیون تومان بوده است.

شاکرمی یادآور شد: از این تعداد 78 نفر بدهکار دیه، 142 نفر بدهی مالی و 47 نفر به علت مهریه و نفقه زندانی شده بودند.

مدیرعامل ستاد دیه استان لرستان گفت: در حال حاضر 197 زندانی جرایم غیر عمد در لرستان وجود دارد که جمع بدهی‌های آنها 17 میلیارد تومان است.

وی تاکید کرد: با جمع‌آوری هفت تا هفت و نیم میلیارد تومان با توجه به رایزنی‌های انجام گرفته می‌توان این تعداد افراد را آزاد کرد.

شاکرمی از همه افراد خیر خواست که این افراد را مورد حمایت خود قرار دهند.

جشن گلریزان  در بیت امام جمعه خرم‌آباد با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان، استاندار لرستان، مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان و … برگزار شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :