کد خبر : 30509
تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 113 بازدید

توهین مجله «بخارا» به زنان چادری در هیئت نظارت بر مطبوعات رسیدگی می‌شود

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد اظهار داشت: روزانه تخلفاتی از سوی رسانه‌های کشور(خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و نشریات) صورت می‌گیرد که این تخلفات برای رسیدگی به هیئت نظارت بر مطبوعات ارجاع داده می‌شود و در این محل مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس محمد جعفر محمدزاده افزود: هر اتفاق و تخلفی در […]

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد اظهار داشت: روزانه تخلفاتی از سوی رسانه‌های کشور(خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و نشریات) صورت می‌گیرد که این تخلفات برای رسیدگی به هیئت نظارت بر مطبوعات ارجاع داده می‌شود و در این محل مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس محمد جعفر محمدزاده افزود: هر اتفاق و تخلفی در مطبوعات و خبرگزاری‌ها مورد رصد تیم‌های ناظر قرار می‌گیرد و در بولتن هیئت نظارت قرار می‌گیرد و رسیدگی می‌شود.

عضو هیئت نظارت بر مطبوعات با بیان اینکه هیچ تخلفی دور از چشم هیئت نظارت بر مطبوعات نیست، یادآور شد: مسئله توهین مجله بخارا به زنان چادری حتماً در هیئت نظارت بر مطبوعات مطرح و بررسی می‌شود.

مجله بخارا در آخرین شماره‌ خود، به زنان چادری توهین کرد. این نشریه که به مدیریت علی دهباشی منتشر می‌شود، در آخرین شماره‌ خود و در قالب انتشار شعری از منصور اوجی زنان چادری را به کلاغ تشبیه کرد. در این شعر، زنان چادری به استهزاء به کلاغ تشبیه شده‌اند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :