کد خبر : 30589
تاریخ انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 48 بازدید

مدیرعامل شرکت غله لرستان از افزایش 80 تومنی قیمت گندم دوروم خبر داد/قیمت هرکیلو گندم 830تومان

مدیرعامل شركت غله لرستان از خريد 200 هزار تن گندم در استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا؛ فرشاد بهاروند مدیرعامل شرکت غله لرستان با اعلام این خبر افزود: سال گذشته میزان خریدگندم توسط این شرکت 13 هزار و 500 تن بوده که پیش‎بینی می‎شود این میزان به 200 هزار تن برسد. […]

مدیرعامل شركت غله لرستان از خريد 200 هزار تن گندم در استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا؛ فرشاد بهاروند مدیرعامل شرکت غله لرستان با اعلام این خبر افزود: سال گذشته میزان خریدگندم توسط این شرکت 13 هزار و 500 تن بوده که پیشبینی میشود این میزان به 200 هزار تن برسد.

وی با اشاره به اینکه در سطح استان 101 مرکز خرید غله وجود دارد، اضافه کرد: هم اکنون 46 مرکز خرید در استان فعال هستند که براساس میزان افت مفید و غیرمفید این محصول نرخگذاری و از کشاورز خریداری میشود.

مدیرعامل شرکت غله لرستان با بيان اينكه ميزان خريد گندم در استان تاكنون 5 درصد رشد داشته، ادامه داد: پرداخت هزینه خرید به کشاورزان بهروز بوده و شعب بانک سپه در سراسر استان موظف به واریز آن به حساب کشاورزان هستند.

بهاروند با اشاره به اینکه تا 2 روز پیش 130 میلیارد ریال به کشاورزان پرداخت شده، یادآور شد: قبلاً خرید گندم دوروم به قیمت 750 تومان بوده که با افزایش 80 تومانی به 830 تومان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه 8 هزار تن گندم نيز توسط کارخانجات آرد استان خریداری شده، اذعان کرد: سال گذشته اکثر کشاورزان محصول خود را به بخش خصوصی تحویل دادند اما امسال از بخش دولتی استقبال بهتری شده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تو را بخدا فکری به حال محصول نخود این مردم هم بکنید ؟؟

[پاسخ]

یا علی در گفته :

الان که کشاورزان گندم خود را با بهای کم به دلالان فروختند.جالبه.دولت طرفدار دلاله یا …………….افزایش قیمت معنی نداره

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :