کد خبر : 30742
تاریخ انتشار : ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 161 بازدید

تیمور سپهوند : ناظرين شوراي نگهبان منش ائمه اطهار(ع) را سرلوحه فعاليت خود قرار دهند

    به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئيس هيئت نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: ناظرين شوراي نگهبان باید منش ائمه اطهار(ع) را سرلوحه فعاليت خود قرار دهند. مهر: تيمور سپهوند صبح پنج شنبه در گردهمايي فصلي ناظرين شوراي نگهبان در شهرستان دلفان با گراميداشت ميلاد كريم اهل بيت، امام حسن مجتبي (ع) اظهار داشت: […]

IMG16460335

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ رئيس هيئت نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: ناظرين شوراي نگهبان باید منش ائمه اطهار(ع) را سرلوحه فعاليت خود قرار دهند.

مهر: تيمور سپهوند صبح پنج شنبه در گردهمايي فصلي ناظرين شوراي نگهبان در شهرستان دلفان با گراميداشت ميلاد كريم اهل بيت، امام حسن مجتبي (ع) اظهار داشت: همه ناظرين شوراي نگهبان مي بايست اخلاق و منش ائمه اطهار(ع) را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار بدهند و با رعايت تقوا و دين مداري همواره بيش از پيش حافظ آراي مردم باشند.

وی همچنین به جايگاه رفيع شوراي نگهبان و فرمان تاسيس اين نهاد مقدس توسط حضرت امام (ره) اشاره كرد و افزود: اشاره قانون اساسي كشور در چندين اصل، اهميت و موقعيت حساس و والاي شوراي نگهبان را مي رساند كه ما نيز وظيفه داريم اين وظيفه سنگين كه بر دوشمان گذاشته شده است را بر اساس مر قانون رفتار كنيم.

رئيس هيئت نظارت بر انتخابات استان لرستان شوراي نگهبان را متشكل از فقها و حقوقدانان متعهد، متخصص و متدين دانست و اظهار داشت: شوراي نگهبان از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تاكنون بدون جانب داري از شخص يا گروهي به وظايف خود عمل کرده كه نمونه آن را در تمامي انتخابات ها مشاهده كرديم.

رئيس هيئت نظارت بر انتخابات شهرستان دلفان نيز در اين مراسم گفت: هم اكنون هزار و 200 ناظر كه از پاكترين و متعهد ترين افراد شهرستان هستند در هئيت نظارت شهرستان دلفان فعاليت دارند.

علي حسين سبزيان ادامه داد: 680 نفر از اين افراد در انتخابات رياست جمهوري 24 خرداد ماه به كارگيري شدند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

نادرعلی نژادیان در گفته :

ایا خود شما به عنوان رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان عمل و رفتارتان همانند ائمه اطهار می باشد کمی با خود خدای خود در این ماه عزیز خلوت کنید بعد پاسخ دهید نمی خوام بیشتر از این چیزی بگم

[پاسخ]

احمدعلی در گفته :

باسلام :انشاالله این الفاظ شعار نباشد وهمه دست اندر کاران این نهاد مقدس که میراث گرانبهای امام عزیز میباشدبه این مهم عنایت نموده وعامل به آن باشند

[پاسخ]

بازوند در گفته :

ما كه صداقت و امانتداري در انتخابات كوهدشت نديديم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :