کد خبر : 30879
تاریخ انتشار : ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 50 بازدید

بهره مندی 360هزار خانوار لرستانی از گاز

سرپرست شرکت گاز استان لرستان از بهره‌مندی ۳۶۰ هزار خانوار این استان از نعمت گاز خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایلنا ؛ حشمت الله شمس خرم آبادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۳۶۰ هزار خانوار استان لرستان از نعمت گاز بهره‌مند هستند. وی با بیان اینکه ظرفیت اشتراک پذیری شرکت […]

سرپرست شرکت گاز استان لرستان از بهره‌مندی ۳۶۰ هزار خانوار این استان از نعمت گاز خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایلنا ؛ حشمت الله شمس خرم آبادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۳۶۰ هزار خانوار استان لرستان از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

وی با بیان اینکه ظرفیت اشتراک پذیری شرکت گاز استان لرستان ۳۷۰ هزار مشترک است، افزود: در حال حاضر ۲۰ شهر لرستان از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

سرپرست شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه تا پایان سال‌جاری طرح‌های گازرسانی به شهرهای گراب و کوهنانی نیز به بهره برداری خواهد رسید، افزود: همچنین تعداد روستاهای بهره‌مند از نعمت گاز لرستان نیز ۳۴۹ مورد است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

صادق در گفته :

دومین ذخائر گاز دنیا یا شاید هم اولین
دومین تولید کننده گاز جهان
دومین صادر کننده گاز جهان به دنیا
ووو
اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند
برا کشوری که این همه منابع گازی و تولیدات گازی دارد با آن حجم صادرات بعد از سی و پنج سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی گذشته کار سختی نیست که شهرستانها یا بخشهای یک شهرستان از نعمت خدادادی گاز بی بهره باشند.
باید بهتر از اینها کار می شد.البته کم لطفی نباید کار تا حالا هم کارهای بسیاری شده منتها پتانسیل بهتر از اینها را هم داریم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :