کد خبر : 31189
تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 64 بازدید

تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت لرستان از مرز 23 هزار مشترک گذشت

ميرملاس نيوز؛:عضو هیأت مدیره ی شرکت مخابرات استان لرستان گفت: تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت درلرستان به 23 هزار مشترک رسیده است . به گزارش ميرملاس نيوز؛به نقل از قدس آنلاین از لرستان،مهندس شمسی فر شاخص دسترسی به اینترنت پرسرعت را از شاخص های توسعه یافتگی برشمرد و افزود : واگذاری اینترنت پرسرعت ADSL از مهمترین فعالیت […]

ميرملاس نيوز؛:عضو هیأت مدیره ی شرکت مخابرات استان لرستان گفت: تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت درلرستان به 23 هزار مشترک رسیده است .

به گزارش ميرملاس نيوز؛به نقل از قدس آنلاین از لرستان،مهندس شمسی فر شاخص دسترسی به اینترنت پرسرعت را از شاخص های توسعه یافتگی برشمرد و افزود : واگذاری اینترنت پرسرعت ADSL از مهمترین فعالیت های سال جاری شرکت مخابرات استان لرستان بوده که در این زمینه عملکرد بسیار مثبت و قابل قبولی داشته است. 
وی در ادامه به فعالیت شرکت مخابرات و بخش خصوصی در این زمینه به طور توأم اشاره کرد واظهارداشت: شرکت های بخش خصوصی موسوم به (PAP) تاکنون نزدیک به 15000 پورت اینترنت پرسرعت ADSL را در استان دایر کرده اند و شرکت مخابرات استان در حدود 23000 پورت به متقاضیان واگذار کرده است.
شمسی فر افزایش ضریب دسترسی به پورت های پر سرعت را در انتقال هر چه سریع داده ها (اطلاعات) و ایجاد شهر الکترونیکی و پرداخت های غیرحضوری بسیار مؤثر عنوان کرد و گفت: بر همین اساس شرکت مخابرات استان دستیابی به 50000 پورت پر سرعت واگذاری و افزایش پهنای باند و سرعت دسترسی مشترکین را در حد مطلوب و قابل قبول و همچنین ایجاد زیرساخت های نرم افزاری لازم برای تعامل با مشتریان و متقاضیان را از عمده ترین برنامه ها و فعالیت های شرکت در سال جاری برشمرد .
عضو هیأت مدیره ی شرکت مخابرات استان لرستان خاطرنشان کرد : هم اکنون 486 مدرسه و 516 پایگاه بسیج و حدود 117 پایگاه بهداشت و درمان در استان لرستان به شبکه ی اینترانت متصل هستند.

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

پر سرعتش کجا بود؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :